Захід організовується ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Його мета — об’єднати бізнеси на кроссекторальному рівні для підсилення взаємодії між ними, а також розробки та впровадження нових ціннісних ініціатив (продуктів) для подальшого просування на ринку України.
У межах заходу 30 компаній жінок-підприємиць зможуть представити креативні рішення та опрацювати ідеї партнерства, а також довести їхню актуальність та перспективність на ринку з метою їхньої подальшої реалізації. Серед них оберуть 10 переможниць, які отримають сертифікати на оплату послуг, необхідних для реалізації ідеї партнерства, наприклад:
- розробка маркетингової стратегії;
- просування та реклама;
- створення/тестування нового продукту;
- удосконалення поточного продукту/ініціативи;
- брендинг/ребрендинг дослідження ринку тощо.
Долучитись до участі у Women Partnership Hackathon можна, заповнивши онлайн форму.
«Жінки успішно ведуть бізнес, адаптуючись до нових реалій і обираючи ефективні стратегії, навіть попри воєнні виклики. Women Partnership Hackathon, який підтримує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», сприяє покращенню взаємодії жінок-підприємиць та будівництву мережі партнерств по всій країні. Шляхом ефективної комунікації та поширення інформації про можливості для жіночого бізнесу спільнота жінок-підприємиць дає відповідь викликам сьогодення, сприяючи розвитку підприємництва, створенню робочих місць та збільшенню надходжень податків в економіку країни», — говорить Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Хакатон є безплатним і відкритим для участі жіночих підприємств, офіційно зареєстрованих на території України. Він дасть можливість:
- можливість удосконалити свою ідею та оцінити її цінності разом з експертами;
- співпрацювати та партнеритись з іншими українськими підприємствами;
- доступу до підтримки послуг на розвиток та просування ідеї/ініціативи/продукту;
- вдосконалення навичок самопрезентації та презентації власної ідеї.
«Участь у партнерському хакатоні дозволить підприємицям по-новому поглянути на можливі шляхи розвитку та підсилення свого бізнесу. Об’єднання ресурсів та ідей відкриває додаткові перспективи для кожного, хто шукає нові напрямки для зростання. Занурюючись в атмосферу концентрованої творчості однодумців, підприємиці зможуть не лише отримати фінансові гранти для просування своєї ідеї, але й надихнутися креативними рішеннями інших учасниць», — розповідає Ірина Титарчук, виконавча директорка ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі».