Українським старшокласникам допоможуть безкоштовно навчатись у закладах освіти різних країн

31 Січня 2023

Подати заявку на безкоштовне навчання за кордоном може кожен український школяр чи школярка, що навчається у 8-11 класах. Про це повідомляє неприбуткова організація Ukraine Global Scholars (UGS) на офіційному сайті. Подати заявку можна до 31 березня 2023 року.

Ukraine Global Scholars (UGS) розпочала відбір учнів 8-11 класів, яким допоможуть отримати стипендію у закордонних вишах. Набір відкрили на сайті організації.

Чим саме допоможуть на програмі?

Нададуть професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та університетів США та інших країн. Допоможуть із проходженням літніх стажувань у провідних компаніях України. Підтримають фіналістів програми під час навчання за кордоном.

Подати заявку може кожен український школяр чи школярка, що навчається у 8-11 класах або бере перерву в навчанні після випуску зі школи (gap year), володіє англійською мовою, не може покрити вартість консультантів зі вступу за кордон, мріє про освіту там, але воліє працювати в Україні після навчання.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Відбір до UGS проходить у три етапи:

  1. Заповнення анкети на участь з кількома короткими запитаннями, одним великим твором, списком досягнень та полем для прикріплення копій табелів за останні три роки навчання.
  2. Онлайн-тестування з англійської мови та математики, яке є аналогічним до реальних екзаменів, які чекають на фіналістів.
  3. Інтерв’ю із засновниками та менторами програми.