Українським старшокласникам допоможуть безкоштовно навчатись у закладах освіти різних країн

Подати заявку на безкоштовне навчання за кордоном може кожен український школяр чи школярка, що навчається у 8-11 класах. Про це повідомляє неприбуткова організація Ukraine Global Scholars (UGS) на офіційному сайті. Подати заявку можна до 31 березня 2023 року.

Ukraine Global Scholars (UGS) розпочала відбір учнів 8-11 класів, яким допоможуть отримати стипендію у закордонних вишах. Набір відкрили на сайті організації.

Чим саме допоможуть на програмі?

Нададуть професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та університетів США та інших країн. Допоможуть із проходженням літніх стажувань у провідних компаніях України. Підтримають фіналістів програми під час навчання за кордоном.

Подати заявку може кожен український школяр чи школярка, що навчається у 8-11 класах або бере перерву в навчанні після випуску зі школи (gap year), володіє англійською мовою, не може покрити вартість консультантів зі вступу за кордон, мріє про освіту там, але воліє працювати в Україні після навчання.

Відбір до UGS проходить у три етапи:

  1. Заповнення анкети на участь з кількома короткими запитаннями, одним великим твором, списком досягнень та полем для прикріплення копій табелів за останні три роки навчання.
  2. Онлайн-тестування з англійської мови та математики, яке є аналогічним до реальних екзаменів, які чекають на фіналістів.
  3. Інтерв’ю із засновниками та менторами програми.