Український телеведучий Даніель Салем хоче удочерити дівчинку, яка втратила батьків під час війни

Дружина Салема дізналася про його рішення удочерити дівчинку, яка втратила батьків, під час ефіру

27.05.2022

Український телеведучий і ресторатор Даніель Салем, який зараз перебуває в лавах ЗСУ, заявив, що хоче удочерити дитину.

В ефірі програми Вечір з Україною він повідомив, що хоче дати повноцінне життя та сім’ю дівчинці, яка залишилася сиротою через війну Росії проти України. Салем зазначив, що прийняв це рішення після того, як евакуював дітей та побував у дитячій обласній лікарні, передає НВ.

«Після останніх подій, коли були ситуації і ми витягували та евакуювали дітей, і після того, як я побував у дитячій обласній лікарні… Ми українці — дуже велика нація. На нас величезна відповідальність — не підставити нашу країну, наших батьків, наші міста, продовжувати навчатись, щоб нами пишалися. Щоб ті, хто поїхали — наші дружини, сестри, бабусі могли сказати, які ми молодці. І одне з таких рішень, яке дасть мені мотивацію рухатися далі — я вирішив, що хочу удочерити одну з дівчаток, яка втратила батьків», — розповів він.

Салем додав, що під час війни неможливо офіційно провести процедуру усиновлення, але можна стати опікуном дитини.

«Під час війни цього неможливо зробити. Але можна стати опікуном. І після того, як усе закінчиться, вона стане офіційно моєю донькою», — наголосив він.

Дружина Салема дізналася про його рішення удочерити дівчинку, яка втратила батьків, під час ефіру програми. Однак він упевнений, що вона підтримає його у цьому рішенні.

«Я думаю, вона підтримає. Це не пояснити. Це потрібно бачити і розуміти, що є людські життя, які залишаться самі. Держава стежитиме за ними. Але треба допомагати. Я вважаю своєю місією дати життя дитині, яка втратила батьків», — зізнався він.

Фото обкладинки: Свідок.інфо