В рамках онлайн-кінофестивалю «7+7» відбудеться прем’єра короткометражного фільму «Пелюшковий торт» про свідоме батьківство

З 28 жовтня по 3 листопада дебютний фільм «Пелюшковий торт» режисерки та сценаристки Анастасії Бабенко можна буде побачити у вільному доступі на онлайн-платформі Takflix. Це ексклюзивна прем’єра фільму в рамках онлайн-кінофестивалю «7+7».

«Пелюшковий торт» — історія двадцятилітніх Лєни і Віті, у яких щойно з’явилася дитина. Це 17 хвилин про перші емоції і усвідомлення нової реальності — батьківства. У післяпологовій палаті, як у чистилищі, обидвоє намагаються прийняти зміни у власному житті, а також — одне одного. А “пелюшковий торт” це ніби абсурдний пам’ятник їхньому батьківству, увінчує кімнату і чекає свого часу.

Як буде складатися їхнє спільне життя з малюком і як по-новому вони пізнають один одного – залишається тільки здогадуватися, подумки продовжуючи лінію сюжету під музику ‘Poriatui’ by KALUSH.

Головні ролі яскраво виконали молоді актори Ганнуся Ярмоленко («Секс, Інста і ЗНО») та  Любомир Валівоць (“Свінгери”, “Подорожники”).

Фільм демонструє батьківство без прикрас, з яким стикаються ще зовсім молоді люді, та спонукає глядача до багатьох питань про свідоме відношення до батьківства. Його знято в рамках програми “ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та ЮНФПА.