Це одна з ініціатив кампанії «Музика – важлива. Музика – можлива», спрямованої на інформування суспільства до можливостей та здібностей таких дітей, яка реалізується ВБО “Даун Синдром” за підтримки Українського культурного фонду.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaНаша мета не тільки розповісти широкому загалу про музикування дітей з синдромом Дауна, а й зацікавити музичних педагогів різних освітніх установ у тому, щоб вони не боялись брати навчати таких дітей музиці. Проблема з неготовністю педагогів братися за навчання музиці дітей з інвалідністю часто зав’язана на елементарному нерозумінні можливостей, – пояснюють в “Даун Синдром”.
Рекомендації будуть напрацьовані під час роботи експериментального музичного онлайн-гуртка для дітей з синдромом Дауна та їхніх сиблінгів (рідних братів та сестер). Це робиться для того, щоб у сім’ї не виникала дисгармонія, через перетягування уваги батьків з дитини на дитину.

Під час реалізації проєкту заняття будуть постійно адаптуватися музичними педагогами Валерією Бровко-Дивиною та Юлією Мирончук під культурний запит та потреби учасників.
Також будуть залучені корекційний педагог Ольга Лісненко та психолог Юлія Головата, які проводитимуть супервізії та інтервізії для батьків та педагогів, для корекційної роботи з розвитком дитини через музикування.
Свежие новости
- В Україні скасували цьогорічну державну підсумкову атестацію
- На конкурсі Miss Charm-2023 Україну представить Анастасія Панова з Дніпропетровщини
- Конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень
- Олена Гончарук перемогла у конкурсі на посаду керівника «Довженко-Центру»
- «Греммі-2023»: Бейонсе побила рекорд 20-річної давнини Новости на главной
У жовтні – Всесвітньому місяці поінформованості про синдром Дауна – буклет в електронному форматі буде розміщено у відкритому доступі, а також розіслано до освітніх установ з різних областей України.
Також всі бажаючі можуть долучитися до 2 онлайн-зустрічей, де музичні педагоги поділяться досвідом та дадуть відповіді на питання, що виникнуть у аудиторії в процесі реалізації проєкту.