В Україні стартує нова безоплатна навчальна програма Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 2.0

В Україні запускають безкоштовну навчальну онлайн-програму для підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 2.0, що має допомогти створити та розвинути власну справу. Відбір учасниць відбуватиметься до 5 лютого включно.

Програма діятиме у лютому та березні 2023 року. Її реалізує Центр «Розвиток КСВ» у межах програми USAID «Мріємо та діємо». Упродовж шести тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу, познайомляться з іншими успішними підприємицями та виведуть свій бізнес на новий рівень. Після цього відбудеться Pitching Night із зірковими гостями, на заході оберуть трьох переможниць, які отримають грант на 4000 доларів для оплати консультаційних та експертних послуг, щоб посилити свій бізнес.

Оновлена навчальна онлайн-програма допоможе жінкам перетворити власну бізнес-ідею на прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу, пов’язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.

Навчальна програма орієнтована на жінок, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти, а також жінок, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

Критерії вибору учасниць програми:

  • Громадянки України віком 18–35 років;
  • Знання англійської мови на достатньому рівні, щоб опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою;
  • Наявність ноутбуку / ПК із вебкамера або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях;
  • Високий рівень мотивації, висвітлений у відеовізитівці у формі реєстрації;
  • Наявність бізнесу на початковій стадії або бізнес-ідеї;

Відбір учасниць відбуватиметься на основі якісної заявки, мотивації та онлайн-інтерв’ю з учасницями для фінального відбору.

Щоб подати заявку на участь, потрібно зареєструватися за посиланням до 5 лютого включно.