В Україні виходить анімаційний серіал «Маріуполь – Військові хроніки мирного жителя»

Некомерційна волонтерська організація «Землячки. Український фронт», яка займається допомогою жінкам у ЗСУ, спільно з талановитими українськими художниками, режисерами, аніматорами та музикантами створила унікальний анімаційний серіал «Маріуполь – Військові хроніки мирного жителя».

Серіал заснований на реальних подіях, по щоденнику Наталі — жінки, яка три тижні з сім’єю провела в окупації Маріуполя. В ньому описувала події та побут з життя під час війни в колись мирному місті.

Метою проекту є поширення у всьому світі правдивої інформації про трагедію в Маріуполі, боротьба з дезінформацією та російською пропагандою, інформаційна підтримка та поширення проблеми вимушених переселенців.

5 жовтня відбулась публікація тизеру до серіалу, а вже з 12 по 14 жовтня можна буде побачити перші 3 серії. Далі серії виходитимуть із періодичністю раз на тиждень кожної п’ятниці.

Серіал буде доступний на YouTube у відео-форматі, а також на подкаст-майданчиках та у Твітері.

Всього анімаційний серіал складається з 23 серій середньою тривалістю в три-п’ять хвилин, зараз він озвучений мовою оригіналу та українською, у розробці озвучення англійською.