В Україні запустили платформу для навчання та розвитку BecomingX Ukraine

17.05.2024

В Україні презентували навчальну платформу BecomingX Ukraine від британської освітньої компанії BecomingX. Вона надає українцям безплатний доступ до інтерактивних курсів про цифрові технології, працевлаштування та до бібліотеки уроків для школярів і вчителів.

Користувачі платформи зможуть опанувати нові навички, почувши про досвід українських та світових лідерів думок і знаменитостей, серед яких Джулія Робертс, Ченнінг Тейтум, Кортні Кокс, Андрій Шевченко, Маша Єфросиніна, Еліна Світоліна та інші.

«Платформа BecomingX була створена у 2020 році, і зараз на ній зареєстровані тисячі користувачів з 19 країн. Наша мета — допомогти людям реалізувати свій потенціал. Розробивши нову платформу у співпраці з нашим благодійним фондом BecomingX Foundation, ми прагнули підтримати українців і дати їм можливість розвивати свої навички та впевненість у собі», — говорить Пол Герні, CEO та співзасновник BecomingX.

Співзасновниками проєкту BecomingX стали британський мандрівник та амбасадор UNITED24 Беар Гріллз і соціальний підприємець Пол Герні. Платформа BecomingX Ukraine працює за підтримки «Дія.Освіта».

Презентація платформи becomingx ukraine

Пол Герні, Марія Тодорчук, Валерія Іонан, Віктор Шкурба, Володимир Рудковський

Подію, присвячену запуску платформи в Україні, відвідали заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, координаторка фандрейзингової платформи UNITED24 Ярослава Гресь, ветеран, громадський діяч та письменник Олександр «Терен» Будько, олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, хореографка Ілона Гвоздьова, театральний режисер і продюсер Слава Жила, голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, акторка та телеведуча Яніна Андрєєва.

«Я у своєму житті бачив безліч талановитих людей, проте мало хто з них досяг бажаної мети. Адже насправді за талантом стоїть дуже багато роботи і навчання. А щоб отримати те, чого ти прагнеш, треба віддатися справі повністю. Як би не було складно, є два шляхи: опустити руки і здатися чи стиснути зуби і йти вперед. Українці вміють рухатися другим шляхом. І навчання дуже важливе для цього, бо воно відкриває нові можливості. Ми всі маємо розвиватися і використовувати нові навички та знайомства, щоб говорити про Україну і залучати підтримку. Ми повинні зробити все, щоб нас почув світ», — зазначив Андрій Шевченко.

 

Крім фільмотеки з відео від українських та світових знаменитостей, платформа має окремі розділи для шкіл, надає українцям безплатний доступ до школи найстарішої у світі енциклопедії Britannica. До речі, підписка на неї для користувачів інших країн коштує від 1200 фунтів. Також там є онлайн-платформи викладання та навчання CENTURY, проєкти ITSkills4U та Da Vinci, а також 3D-тури найвідомішими у світі музеями, парками та навіть поверхнею Марсу.

BecomingX Ukraine створено для школярів та батьків, студентів та викладачів, підприємців та менеджерів, креативників, громадських діячів, волонтерів, ветеранів та всіх українців, які прагнуть розвиватись та опановувати нові навички. Доступ до платформи для українців безплатний, для користування необхідна реєстрація.

Читайте також: В Україні з’явилася навчальна платформа для людей з музичної індустрії

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram