З нового навчального року в українських школах зміниться програма викладання історії України та всесвітньої історії, світової літератури та захисту України.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це повідомив заступник міністра освіти Андрій Вітренко в ефірі телемарафону, пише «Громадське».
Із 1 вересня Міносвіти хоче відновити офлайн-навчання у всіх закладах освіти України. У зоні бойових дій і на лінії фронту відновлення офлайн-навчання залежатиме від безпекової ситуації.

За словами Вітренка, поки продовжують працювати робочі групи, які мають до 15 червня створити та передати до Міносвіти зміни до навчальних програм. Після цього відомство запровадить нововведення.
Деякі зміни стосуються практичної спрямованості предмета «Захист України». Зокрема, так розповідатимуть про розмінування. «Посилимо національно-патріотичне виховання й буде окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності. Щоб діти були свідомі того, що не можна чіпати, що несе для них небезпеку», – сказав Вітренко.
Свежие новости
- У Варшаві відкрили новий Children Hub
- Діти, які втратили обох батьків та жінки, звільнені з російського полону отримають допомогу до 80 000 грн
- «ЛАПКА ТУРБОТИ»: UAnimals запустив збір коштів на лікування та харчування постраждалих від війни тварин
- Віцепрезидентка IT-Integrator Надія Омельченко отримала нагороду від Міністерства оборони за допомогу армії
- Росіяни вдарили по гуртожитку у Харкові: дві людини загинули, 18 дістали поранення Новости на главной
Також зміни стосуватимуться світової літератури. Зокрема, виключать роман Льва Толстого «Війна та мир».
«Усе, що виспівує орківські війська, воно зникне з програми», – зазначив заступник. Однак наразі тривають дискусії щодо того, чи залишати деяких російських письменників у програмах.
Щодо оновлення програми «Історії України» та «Всесвітньої історії» міністерство має надати методику вивчення «взаємовідносин між українською нацією та «руським міром» на основі історичної правди».
Також МОН проводить аудит місць, які в разі небезпеки можуть бути використані як бомбосховища для учнів, також будуть розроблені відповідні вимоги до укриттів і спеціалізовані шляхи евакуації до них