Варшава та Краків не мають змоги приймати українців, які вимушено покинули країну.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це повідомляє Державна прикордонна служба України.
Столиця Польщі вже прийняла 200 тисяч громадян України. Це – 10% від усього населення міста. До Кракова за два тижні прибули 80-100 тисяч українців. Їх поселили в готелях і хостелах, багато людей знайшли притулок у друзів чи родичів. Краків витратив майже всі кошти з бюджету, виділеного на надзвичайні ситуації. Людей розміщувати нікуди, а самі вони не хочуть їхати за межі мегаполісів.

«Проблема в тому, що вони хочуть залишатися або біля кордону, або у великих містах, про які чули, – переважно у Варшаві та Кракові. Ми не хочемо примусово їх переселяти, щоб зменшити навантаження», – розповів один із представників влади.
Нагадаємо, з початку російського вторгнення 24 лютого з України втекли понад 2,5 мільйони людей. Понад 1,5 мільйона біженців виїхали до Польщі.
Свежие новости
- «Як можна не помічати десятки тисяч тварин в притулках?»: хлопчик, який не помітив Анджеліну Джолі, закликає брати тварин із притулків
- 8-річний хлопчик, який вів щоденник із Маріуполя, досі перебуває в місті
- «Обоє служили у полку і обоє загинули, залишився син»: заступник командира «Азову» розповів історію сім’ї
- Рейтинг розмірів гідності Президентів: Засновник івент-агенства S*EVENT Сергій Неклев та FAVBET Tech заснували новий проект
- Ліки від ВІЛ під час війни: Як отримати та де пройти тест Новости на главной