Вечірка в стилі disco: ELEMIS представив новий бальзам для вмивання

21 березня у просторі TOWER SPA відбулась вечірка в стилі disco, на якій британський косметичний бренд ELEMIS представив новий бальзам для вмивання Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm. Бестселер №1 серед очищувальних засобів із соковитим та розкішним ароматом чорної вишні. 

Презентацію новинки проводила експерт бренду ELEMIS Світлана Пасько:

“Пориньте в аромат свіжозібраної чорної вишні з Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm, який зачаровує своєю багатою ароматичною композицією. До складу входить комплекс живильних олій – екологічно чиста олія огірочника, бузини та Optimega™, а також наша фірмова морська водорість Padina Pavonica і віск троянди та мімози.”

Багато з нас так до кінця і не розібралися, як правильно використовувати очищаючі бальзами. Тож залишаємо покрокову інструкцію. (Останні крок найцікавіший!) 

Крок 1

  • Розігрійте між пальцями кількість бальзаму розміром з мигдаль і ніжними круговими рухами нанесіть на обличчя, шию та зону декольте, дозволяючи бальзаму перетворитися на олію.

Крок 2

  • Змочіть кінчики пальців і продовжуйте масажувати, щоб олія емульгувалася в ніжне молочко.

Крок 3

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

  • Змийте водою або видаліть за допомогою очищувальної серветки.

Крок 4

  • Раз на тиждень залишайте на 10-15 хвилин як живильну маску для обличчя.

Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm став пʼятим ароматом з серії очищуючих бальзамів, які почали випускати з 2013 року. Наразі кожні 10 секунд у світі продається по одному бальзаму. Класичний, роза, інжир та без аромату — який обираєте ви?

Старт продажів почався разом з вечіркою, тому всі бажаючі можуть придбати бальзам для вмивання про-колаген чорна вишня на офіційному сайті бренду. 

На закритій вечірці були представники глянцевих та українських видань, блогери, співаки, актори та лікарі, серед яких: Даша Трегубова, Настя Цимбалару, Катерина Тишкевич, Анна Завальська, Альоша, Ілона Гвоздьова, Людмила Шупенюк та інші. 

Музичну атмосферу вечора створювала діджейка Олімпія Вайтмусташ.