Відкритий діалог: «Кар’єрні можливості для жінок 45+ років: історії успіху, перепони, стереотипи

Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер в Україні» спільно з благодійним фондом Олени Пінчук організовують другу зустріч у форматі Відкритого Діалогу «Не на паузі»

19.02.2024

Тема розмови – кар’єра жінок після 45 років, вдосконалення робочого середовища для жінок у періоді менопаузи, історії успішного жіночого бізнесу всупереч суспільним стереотипам і війні.

  • Дата: 21 лютого
  • Час: 19.00
  • Місце: навчально-освітній центр DIALOG HUB, вул. Володимирська, 43, Київ.

Жінки у віці 50 років і старше мають великий досвід і лідерський потенціал, нерідко готові продовжувати свій кар’єрний шлях ще протягом багатьох років. При цьому роботодавці можуть отримувати репутаційні переваги як інклюзивні та людино-орієнтовані компанії, якщо створюватимуть робочі місця, які враховують специфіку менопаузи.

Спікерки панельної дискусії:

• Майя Тульчинська — приватна підприємиця, письменниця

• Влада Недак — директорка Всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проект Кешер в Україні» та благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні»

• Вікторія Новикова — менеджерка зі зв’язків із громадськістю фармацевтичної компанії «Астеллас Фарма», лікарка-невролог

• Тетяна Пашкіна — експертка ринку праці, кар’єрна консультантка

Модераторка дискусії: Ольга Сердюк — директорка фонду Олени Пінчук.

Участь безплатна для гостей, але потрібна попередня реєстрація. За прогнозами ВООЗ, до 2030 р. у періоді постменопаузи перебуватимуть 1,2 млрд жінок, що становитиме приблизно шосту частину населення планети. У цей період 13,2 млн українських жінок перебуватиме у періоді постменопаузи. Виводимо менопаузу з тиші та блоків суспільних упереджень.