Відома експертка з жіночого розвитку проведе майстер-клас у ТРЦ Gulliver

13 квітня о 18:00 у торговельно-розважальному центрі Gulliver відбудеться авторський майстер-клас експертки з жіночого розвитку Світлани Керимової «Стратегія твого життя». Вхід на подію безоплатний за попередньої реєстрації

Спікерка розповість, як віднайти власну стратегію життя та впевнено йти до неї, зрозуміти, чого хочеш насправді, та навчитися правильно мріяти. На майстер-класі можна навчитися прописувати ефективний план дій та налаштуватися на його реалізацію. 

«У 2022 році, вперше на нашому досвіді, головним запитом були не стосунки, а занепокоєність людей у майбутньому. Реальність, в якій ми зараз живемо, є непередбачуваною, і з цим треба вміти взаємодіяти. Якщо ви втратили довіру до світу і з побоюванням дивитеся у завтрашній день, цей майстер-клас для вас», — коментує Світлана Керимова. 

Кожен, хто завітає на лекцію, створить власні правила життя ексклюзивно до своїх потреб і бажань. Та отримає відповіді на головні запитання: чого я насправді хочу, як досягти свої мети та не збитися зі шляху. 

Світлана Керимова — відома експертка з жіночого розвитку, власниця освітньої платформи для жінок Woman Insight, засновниця однойменної онлайн-спільноти. 

Майстер-клас відбудеться 0 18:00 у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1а. Забронювати місце можна за посиланням. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачене укриття, що розташоване на паркінгу Р-1 ТРЦ.