Відстань між батьками та дітьми працює на допомогу Україні

Історія батька-стартапера, який хотів бути в контакті зі своїм сином, а виявився в контакті з усією країною

21.07.2022

Через війну багато родин наразі розділені сотнями кілометрів та десятками кордонів, але українські IT-батьки вигадують нові способи бути в контакті зі своїми дітьми.

KiteTools — це трекер повсякденних завдань, побудований на методі відновлення звичних справ. Батьки обирають 10 базових завдань із готового переліку або додають власні. Чи то ранкова зарядка, чи вивчення уроків — це все можна позначити і прослідкувати за виконанням.

«Ми намагалися створити додаток, який допоможе дітям в психологічному плані. Якось розвантажить їх психіку від усього, що відбувається. А, коли дитина чимось зайнята, для неї це легше. Для мене проєкт починався дуже особисто. Це був спосіб зберігати контакт із сином, який більшу частину часу знаходився далеко від мене. З приходом війни дуже багато батьків зіштовхнулись з такою ж проблемою і я зрозумів, що цей додаток дуже своєчасний не тільки для мене», — каже CEO проєкту Дмитро.

За регулярне виконання завдань дитина отримує «тулзи» — внутрішні умовні одиниці. Наприклад, один тулз за хоча б одну зроблену задачу на день, три — за десять задач на день або 15 — за 10 задач на день протягом місяця. Якщо регулярно користуватись застосунком, за місяць можна легко набрати понад 100 тулзів.

Кожні 100 тулзів дитина може передати на благодійність, а команда KiteTools конвертує їх в гроші й передає далі.

Благодійна складова, зі слів розробників застосунку, органічно зʼявилася сама собою зі спостережень за їх власними дітьми.

«Ми помічали навіть у себе вдома, що діти якось самі переживають за Україну, особливо ті, хто виїхав з батьками. Відчувалось, що навіть вони хочуть зробити свій внесок», — каже розробник.

Додаток має місяць безкоштовного тестового періоду. Але з другого місяця користування платне і складатиме усього 99 грн на місяць.

«Щоб було що перераховувати на благодійність, потрібні ж гроші. Й щоб все працювало також», – каже CEO проєкту Дмитро.

Застосунок вже доступний в основних магазинах: в App Store і Google Play. Його вже завантажили близько 10 тис. разів.

Теги: