Вихідні разом: 7 образів для активного та корисного дозвілля малюків

Відпочиваємо модно

Телевізор та планшет. Відеоігри та мультики. Pixar та Marvel. Усе це, безперечно, великі блага. Та не варто обмежувати себе та свою дитину «електронними» видами дозвілля. На вихідних можна дозволити собі придумати щось набагато цікавіше, активніше та корисніше. Зробити сімейний вікенд особливим допоможе також правильний одяг: замість старих «спортивок» слід одягнути якісні, красиві та зручні речі. Отож, поділимося рецептом правильних вихідних з дитиною: сім способів організувати дозвілля, а до них – сім образів від українських виробників.

Читаємо книгу

Читання може здатися занадто простим дозвіллям. А декому – ще й нуднуватим. Проте, саме читання казок формує у дитини здатність ідентифікувати добро та зло, розрізняти хороше і погане, давати оцінку власним вчинкам. А ще – розвиває образне мислення. Створити відповідну атмосферу допоможе комфортний одяг з домашнім затишним настроєм: читати буде дуже зручно у м’яких регланах і вільних брюках. Маляті ж найбільше стане до вподоби трикотажний джампсьют.

 • На донечці: джампсьют Giggles (835 грн), мокси Bunny Kravitz (280 грн), вушка The Dressing Room kids (80 грн).
 • На мамі: реглан Pivnik Studio (1550 грн) та брюки Caterina&me (2100 грн).
 • На татові: реглан та джогери від бренду Black limit (780 та 750 грн відповідно).

Готуємо разом з мамою

Діти копіюють усе, що роблять дорослі – це і стає основою їх поведінки у майбутньому. Саме тому «дорослі» заняття так захоплюють малюків! Видався вихідний? Запросіть малюка на кухню. Дозвольте сину чи доні витирати фрукти та овочі після того, як ви їх помили, або рвати зелень на салат. Це не тільки створить чудовий настрій, а ще й допоможе формувати правильні звички поведінки за столом. І, звичайно, на кухні можна і треба носити сукні, легкі сорочки та яскраві аксесуари.

 • На донечці: сукня в клітинку з пов’язкою на голову «Ріпка» (600 грн), колготи Duna (92 грн).
 • На мамі: сорочка Pasadore by Belveder  (1795 грн),  брюки Eter (3650 грн).

Ліпимо фігурки з марципанів

Який би вид дозвілля ви не вибрали, спільно проведений час обов’язково зблизить членів родини: сприятиме розвитку і психологічному комфорту дітей, а дорослим надасть наснаги на нові звершення у будні. Так, можна зробити свій вихідний приємним і насиченим, ліплячи фігурки з різнокольорових марципанів. Таке оригінальне заняття потребуватиме відповідного вбрання: наприклад, можна вдягнути однакові сукні з «фемілі-луку», прикрашені принтом з листям папороті.

 • На донечці: сукня «Ріпка» (450 грн), колготи Duna (92 грн).
 • На мамі: сукня «Ріпка» (1050 грн).

Гуляємо на вулиці

Діти будь-якого віку обожнюють пригоди та подорожі. Звісно, ми не в змозі кожен вікенд літати у далекі країни. Але цього й не треба! Малюкові достатньо прогулятися за межі знайомого двору та дитячого майданчика: покажіть йому будівлі з незвичною архітектурою, пам’ятники, красиві куточки природи. Познайомте з такими установами, як перукарня, аптека чи поштамт. Усе це робіть за будь-якої погоди і не бійтеся морозу, адже в українських виробників є теплі комбінезони, штани та куртки для дітей: зігріють і прикрасять веселими принтами. Втім, для дорослих теж можна вибрати стильний і теплий верхній одяг, який зробить довгі прогулянки абсолютно комфортними.

 • На дітях: комбінезон, теплі штани та куртки Cookie (1700, 750 та 1100 грн відповідно).
 • На мамі: куртка Follow by Anns (4000 грн).
 • На татові: куртка DASTI (3690 грн).

Розповідаємо малюку про перший рік його життя

У кожної дитини є період, коли вона безперестанку ставить питання: «А чому, а як, а де?». Малюка може зацікавити що завгодно: від природи дощу чи блискавки до його власної появи на світ. Пояснюйте йому причинно-наслідкові зв’язки у доступній формі, а краще – показуйте наглядно. Наприклад, питання «про лелеку» прекрасно зніме плакат «Мій Перший рік» – там уже будуть  зафіксовані найважливіші моменти перших дванадцяти місяців. Поринути у спогади та створити мрійливий настрій допоможе відповідний одяг. Наприклад, «фемілі-лук» у клітинку.

 • На донечці: сукня The Dressing Room kids (599 грн), колготи Duna (92 грн), мокси Bunny Kravitz (220 грн).
 • На мамі: сукня The Dressing Room kids (1490 грн).

Граємося в кубики

За грою в кубики можна провести ледь не весь день. Вони розвивають моторику і сенсорику, допомагають дитині освоїти тривимірний простір, розвивати координацію, вчити букви та цифри. Звичайно, спочатку ви самі будете будувати вежі та будиночки, а малюк їх ламатиме. Та згодом ви помітите ефект. Тому не бійтеся грати в кубики з найменшими. А ще – яскраво до того вдягайтеся, бо саме цей момент уже ніколи не повториться. Рожева сорочка для тата, фатинова спідниця для мами, а малюку – костюмчик з фламінго.

 • На дитині: костюм Lapchu (600 грн), мокси Bunny Kravitz (220 грн).
 • На мамі: светр Pivnik Studio (2100 грн), сорочка By me (890 грн), спідниця Bliss by Liz (1500 грн).
 • На татові: сорочка Gaart (700 грн), футболка barricade (359 грн).

Збираємо конструктор

Аби предметна діяльність дитини допомагала їй розвиватися, малюк повинен провадити різноманітні дії з одним і тим самим предметом. Якнайкраще для цього підходить конструктор – складати будиночки з дерев’яних, ідеально відшліфованих деталей сподобається не лише крихіткам, а й дорослим. Такі розваги в парі потребують і парного одягу: довершить ідилію вихідного дня тандем світшотів для мами та малюка. І обов’язково – з веселими, нетривіальними принтами.

 • На донечці: світшот The Dressing Room kids (372 грн), брюки Giggles (850 грн за костюм), мокси Bunny Kravitz (220 грн).
 • На мамі: світшот The Dressing Room kids (676 грн).

Усі іграшки, книги, подарунки, одяг та аксесуари з цієї підбірки (а ще – текстиль, меблі, декор та багато іншого) можна придбати 17-18 лютого на Десятинній, 12: тут пройде маркет «Свої малюки» від проекту «Всі. Свої». 150 українських брендів представлять асортимент товарів для дітей від 0 до 12 років.

— Читайте також: Everyone is an artist: 7 додатків для розвитку творчості