«Він подорослішав, коли ракета прилетіла на вокзал»: як 11-річний хлопчик з Краматорська доглядає за сестрою та мамою

Скоро сім’я вирушить на протезування та реабілітацію до США

Три ліжка. На одному — 11-річна дівчинка Яна з ампутованими ногами. Навпроти — мама Наталя, у якої ампутована ліва нога. На третьому ліжку — 11-річний Ярослав, який єдиний вцілів під час потрапляння російської ракети у вокзал Краматорська. Тепер хлопчик доглядає за мамою і сестрою.

Про це йдеться на сторінці Першого медичного об’єднання міста Львова.

Родина з Новгородського на Донеччині. Рідний тато діток помер, вітчим – пішов воювати. На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей з-під обстрілів. З валізами вони приїхали на вокзал. Поки чекали потяга, Яна попросила в мами чаю, що його на пероні готували волонтери. Ярослав лишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли надвір, пролунав вибух.

Наталя, яка досі не може собі пробачити того походу за чаєм, пригадує: коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг. А після того, як не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки.

Уже кілька тижнів родина перебуває у дитячій лікарні Св. Миколая. Їх сюди доправив евакуаційний потяг. Нині дітки і мама вже усміхаються, бо нарешті в безпеці. З подарунками до них постійно приходять волонтери і знаменитості. Скоро сім’я вирушить на протезування та реабілітацію до США.

Ярославчик каже: дуже хоче, аби мама і сестричка нарешті стали на ноги. До того часу обіцяє продовжувати бути їхньою надійною опорою і підтримкою. Він навіть сам ходить в магазин поряд з лікарнею.