Вивчення мов, конструювання одягу та дизайн: безкоштовні курси для українців

Із початком війни України багато сервісів для українців стали безкоштовними. Зокрема, сервіс Yakaboo дозволив безкоштовно завантажувати всі книжки в застосунку, а сервіс Helsi зробив безкоштовними онлайн-консультації лікарів. А застосунок для підтримки психічного здоров‘я VOS подарував преміумпідписку, пише The Village Україна.

КУРСИ КОНСТРУЮВАННЯ ОДЯГУ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ PUSHKA

Перша українська школа конструювання одягу Pushka відкрила доступ до пакетів «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне Занурення» та «Дизайн-Конструювання Одягу». Доступ до курсів відкритий до 15 квітня, його можна отримати, написавши в особисті повідомлення школи кодове слово «Паляниця».

КУРСИ ДИЗАЙНУ ВІД ПЛАТФОРМИ CREATIVE PRACTICE

Український освітній онлайн-майданчик відкрив доступ до всіх своїх курсів дизайну:

Щоб переглянути відеолекції достатньо зареєструватися на платформі.

ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ У GOETHE-INSTITUT UKRAINE

Goethe-Institut одразу з початком повномасштабної війни оголосив про відкриття курсів німецької для дорослих, підлітків та дітей усіх рівнів володіння мовою. Ціна за курс символічна – усього 7 гривень. На момент написання статті доступними лишилися лише декілька курсів тривалістю 10 тижнів – для дітей, які мають рівень А2, і для підлітків, що знають німецьку на рівнях B1-B2.

Перед заняттями, які починаються 22 та 23 березня, потрібно пройти безкоштовне онлайн-тестування, щоб визначити ваш рівень володіння мовою.

БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕОУРОКИ ВІД COURSERA

Платформа для онлайн-освіти Coursera зробила всі курси безкоштовними для українців. Для цього потрібно подати заявку за посиланням, де також є інструкція, як проходитиме процедура її розгляду.

БЕЗКОШТОВНІ ГАЙДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЛІКАРІВ ВІД UPTODATE

Платформа UpToDate надає доступ до інструкцій і порад для лікарів усіх напрямків. Підійде для тих, хто прагне вдосконалити свої знання або розпочати шлях у медицині.

ВІДЕОДЗВІНКИ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МОВИ ВІД ВОЛОНТЕРІВ ПЛАТФОРМИ PREPLY

Preply запустила програму підтримки українців, які прагнуть вивчити іноземну мову. Під час відеодзвінків тривалістю годину волонтери й репетитори допомагають зрозуміти основи іноземної мови, перекласти необхідні для життя документи, назви продуктів та розібратися з іншими питаннями, які допоможуть адаптуватися в новій країні.

За посиланням можна зареєструватися на онлайн-зустріч, обрати мову, яку прагнете вивчати, і час. Одна людина може відвідувати до трьох занять на тиждень.

«ОСНОВИ ПРОЄКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ» ВІД IT-ШКОЛИ REDCAMP

Курс підійде тим, хто прагне поглибити знання в проєктному менеджменті. Автор курсу – project-менеджер Андрій Осипенко, який шість років працює у цій сфері.

У відеолекціях тривалістю близько година-півтори спікери розповідають про бізнес-моделі IT-проєктів, роботу в команді та основи менеджменту. Лекції представлені російською мовою з презентаціями англійською.

БАЗОВА ЛЕКЦІЯ ПРО РОБОТУ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ LINKEDIN

Зараз у пошуках нової digital-роботи знадобляться навички користуванням різними платформами, зокрема LinkedIn. Це соціальна мережа для ділового спілкування, у якій також можна знайти вакансії на роботу.

Співзасновниця Telegram-каналу для пошуку роботи goodjob Дана Долінська записала відеолекцію про те, як створити й наповнити сторінку в LinkedIn. У наступних лекціях вона розкаже, як знайти роботу в мережі і розвивати там свій бренд.

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЇ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАВЧИТИСЯ ЗАРОБЛЯТИ НА ПЛАТФОРМІ UPWORK

На своїй сторінці в Telegram організація CreoStudy публікує відео з курсу по роботі в Upwork для українців.

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-СЕСІЇ З МАЛЮВАННЯ

У Telegram-каналі засновниця проєкту «Вікно і олівці» Марина Попова публікує інструкції, як намалювати картину, і на щоденних онлайн-зустрічах пояснює принцип створення рисунків.

Свої роботи можна надсилати в коментарі й отримувати текстову консультацію