Вийшов трейлер фільму-переможця Венеціанського кінофестивалю «Вся краса та кровопролиття» Vyyshov treyler filʹmu-peremozht

19 Жовтня 2022

Кінокомпанія Neon представила трейлер документального фільму «Вся краса та кровопролиття», який цього року став переможцем Венеціанського кінофестивалю.

Кінокартину знято американською журналісткою та кінорежисеркою Лорою Пойтрас і присвячено фотохудожниці Нен Голдін, яка боролася з фармацевтичною компанією Purdue Pharma, відповідальною за опіоїдну епідемію.

У світовий прокат документальний фільм вийде із 23 листопада.


Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.