ДСНС: Впродовж семи днів війни загинули понад 2 000 цивільних українців

Росія знищила сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків

Впродовж семи днів війни загинули понад 2 000 українців, не рахуючи українських захисників. Також за цей час Росія знищила сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків.

Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у фейсбуці.

«Друг пізнається в біді. Вже понад 160 годин Україна і весь український народ тримає оборону від підступного і цинічного нападу Росії та Білорусії, а кожна година, це втрачені життя наших дітей, жінок та захисників», – йдеться в повідомленні.

ДСНС зазначає, що сьогодні її основні зусилля направлено на порятунок людей. Службі вдалося: зберегти життя більш ніж 150 осіб; ліквідувати понад 400 пожеж, які виникали після ворожих обстрілів; евакуювати понад 500 людей та піротехніки знешкодили 416 вибухонебезпечних предметів.

«На жаль, при виконанні завдань загинуло 10 рятувальників та 13 отримали травми. В цей складний час для України руку допомоги надає сусідня держава-побратим Польща!», – повідомляє ДСНС.

На сьогодні завершується процес передачі для ДСНС семи одиниць сучасної пожежно-рятувальної техніки, яка негайно надійде на озброєння рятувальникам.

«Дякуємо колегам та добрим сусідам за підтримку та допомогу, ми завжди це пам’ятатимемо!», – підкреслили у службі.