Вручили премию за худшее описание секса в украинской литературе

Кто получил премию «Золотий хрін» в этом году?

Каждый год украинские литераторы вручают своим коллегам премию «Золотий хрін». Награда за худшее описание сексуальных сцен в современной украинской литературе.

Победителем премии «Золотий хрін» 2019 года стал писатель Василий Слапчук за интимную сцену в своем произведении  «Роман & Роман», — рассказывает «Читомо».

Василий Слапчук — это украинский поет, прозаик и литературный критик, он написал более сорока произведений разнообразных жанров.

Премиальная интимная сцена из последнего романа Василия Слапчука выглядит вот так:

… Споглядання її піхви стало для мене вже чимось невимушено-вимушеним, буденно-обов’язковим, експериментально-традиційним…

Вона зуміла втулити свою пілотку в ряд звичних для мого середовища (обстановки кімнати) речей: пейзаж за вікном, вазончик на підвіконні, пляма на шпалерах, книжкові полиці, монітор комп’ютера, Мірина піхва… Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку.

Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли в тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо. «Ні, — кажу подумки, — народ так довго не витримає».

Напоминаем, что в прошлом году, премию «Золотий хрін» получила писательница Люко Дашвар за свою худшую сексуальную сцену в романе «Инициация».

Фото chytomo.com

Читай также: В списке ожидаемых книг от Time есть роман Оксаны Забужко