Watsons закликає купувати власне

Та дає можливість подорожувати до Туреччини

19.09.2018

Мережа Watsons запустила акцію #будь_у_ритмі. Кожен, хто візьме участь в ній, може стати власником товарів власних брендів*, а також матиме можливість виграти подорож до Туреччини.

Умови акції

Для того, щоб взяти участь у акції, необхідно придбати товари власних брендів Watsons на суму від 100 грн (одним чеком) та скористатися карткою Watsons Club.

Щотижня компанія за допомогою сервісу Random.org буде обирати трьох переможців, які отримають подорож до Туреччини на двох і п’ять переможців, які отримають подарункові сертифікати номіналом 100 грн Watsons. Про результати розіграшу компанія повідомлятиме на своєму сайті та на сторінці у Watsons Україна у Facebook.

У акції можуть брати участь покупці, яким на дату проведення рекламної акції виповнилося 18 років та які мають чинний паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон терміном дії не менше ніж до 31.12.2019 року.

Акція діє з 03 по 30 вересня 2018 р. в мережі магазинів, аптек Watsons та на сайті www.watsons.ua лише для учасників програми лояльності Watsons Club з використанням картки.

*Під товарами власних брендів маються на увазі товари, виключна реалізація яких мережею Watsons на території України підтверджується відповідними документами, або товари, імпортовані мережею Watsons. Із детальним переліком брендів ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.