Wizz Air скасовує всі польські рейси у зв’язку із загальнонаціональною забороною на подорожі

Рейси скасовані на невизначений термін.

Найбільший лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі Wizz Air скасував всі рейси до/з Польщі у зв’язку з оголошеними прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким обмеженнями на всі міжнародні рейси, що почнуть діяти з 00:00 15 березня, 2020 року.

Обмеження щодо подорожей мають на меті мінімізувати поширення пандемії COVID-19.

З 00:00 15 березня 2020 року за місцевим часом іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію Польщі. Водночас, громадяни Польщі, які прибувають у країну з-закордону, перебуватимуть на карантині.

Пасажири, бронювання яких зазнали змін, будуть автоматично поінформовані через e-mail у разі, якщо вони бронювали квитки безпосередньо на wizzair.com чи через мобільний додаток авіакомпанії. 120% компенсація вартості квитків буде перерахована на рахунок WIZZ у формі кредиту, який можна використати впродовж наступних 24 місяців на придбання послуг та товарів Wizz Air.

Пасажири також можуть обрати грошове відшкодування, що потребує більше часу для виконання. Вони отримають окремого електронного листа з інформацією про необхідні кроки щодо здійснення переказу на банківський рахунок чи банківську картку. І в цьому разі матимуть право лише на 100% відшкодування від початкового тарифу квитка. Пасажири, які здійснювали бронювання через туристичні агенції, а також  через онлайн-туристичні агенції – повинні зв’язатися з компанією, у якої вони придбали квитки.