Women For The Future: курс з фінансової грамотності стартує 17 листопада

Безкоштовний курс з фінансової грамотності від партнерів проєкту Women For The Future запускають для українок, які втратили роботу та дохід внаслідок повномасштабної війни.

Для них настав час залишити розгубленість позаду і почати шукати нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку. Хочете підвищити свою обізнаність щодо управління фінансами? Бажаєте дізнатися, як планувати бюджет в умовах повномасштабної війни? Дослідіть програму курсу:

Як підвищити фінансову грамотність під час повномасштабної війни
Коли: 17 листопада, 18:00-19:30 (UTC+02)

Фінансове планування як перший крок на шляху до фінансової спроможності
Коли: 25 листопада, 18:00-19:30 (UTC+02)

Фінансові послуги під час війни та чи варто ними користуватися
Коли: 1 грудня, 18:00-19:30 (UTC+02)

Накопичення — крок до фінансової спроможності
Коли: 8 грудня, 18:00-19:30 (UTC+02)

Фінансовий ризик-менеджмент: як захистити свої статки
Коли: 15 грудня, 18:00-19:30 (UTC+02)

Спікерка — Інна Бєлянська, голова правління «MetLife Україна», експертка з питань страхування життя, фінансової грамотності та ризик-менеджменту в бізнесі та житті. Працювала у міжнародних фінансових корпораціях Alico AIG Life, SEB Life, пройшла кар’єрний шлях від менеджерки проєктів до членкині правління та СЕО MetLife, компанії №1 на ринку страхування життя в Україні.

Заходи відбудуться у форматі YouTube-трансляцій, у межах кожного заплановані Q&A-сесії.

Для участі зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/YgUdtrBHBXp3CQgy6

Нагадаємо, проєкт Women For The Future реалізовує Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки програми ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансує уряд Швеції у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.