Women in business 2022: UKRSIBBANK проведе шість безкоштовних онлайн-семінарів для підприємиць

05.12.2022

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у межах програми «Women in business» четвертий рік поспіль запрошує власниць та керівниць комерційних структур ознайомитися з найкращим підпрємницьким досвідом. Мета семінарів цього року — допомогти адаптавути бізнес до умов війни.

Актуальність тем семінарів підтвержджує дослідженя, в якому йдеться, що від квітня 2022 року хоч і розпочався етап відновлення бізнесу, але підприємці стикаються з різними викликами, зокрема з браком фінансування, клієнтів та працівників чи каналів збуту, а також практичного досвіду, успішних кейсів побудови стратегії в умовах потужної турбулентності та позитивних прикладів управлінських рішень.

Тому на семінарах за програмою «Women in business» слухачки здобудуть актуальні знання з таких питань: як «грати» на ринку в умовах некерованості «правил гри», як адаптувати процеси у компанії до нових умов, як побудувати антикризову стратегію, спрямовану на розвиток, де знайти кошти і клієнтів та як підтримати та мотивувати команду.

Для цього UKRSIBBANK запросив успішних жінок у бізнесі, щоб вони поділилися своїми знаннями, досвідом та експертизою у найважливіших сферах ведення бізнесу. А саме:

«Адаптація бізнесу до умов воєнного стану»

29 листопада о 16.00 Олена Плахова, директорка з управління репутацією групи компаній «Нова пошта»

«Впровадження антикризового фінансового менеджменту»

1 грудня о 16.00 Тетяна Герасимова, сертифікована бізнес-тренерка, практикуюча бізнес-консультантка

 

«Зміна споживчого попиту: як залучати кошти, нових клієнтів та адаптуватися до нових реалій»

6 грудня о 16.00 Оксана Бойко, сертифікована бізнес-тренерка, засновниця та ведуча школи управлінця

«Можливості маркетингу для бізнесу в нових реаліях»

8 грудня о 16.00 Валерія Толочина, директорка з маркетингу в Megogo

«Digital під час війни: нові соціальні тренди та комунікація» 

13 грудня о 16.00 Зоя Любод, співвласниця digital-агентства Lobods, digital-консультантка

«Антикризова комунікація зі співробітниками. Збереження мотивації команди. Ментальне здоров’я»

15 грудня о 16.00 Анастасія Бортнік, сертифікована бізнес-тренерка, консультантка з управління і персонального бренду

Програма «Women in business» буде доступна онлайн безкоштовно без попередньої реєстрації. Щоб не пропустити трансляцію, увимкніть сповішення та отримуйте нагадування про час та тему семінару.

За даними дослідження Mastercard SME Index, у  2022 році 61% підприємців не зупинили своєї діяльності, а 53% з них вірять у повне відновлення упродовж одного-трьох років. В UKRSIBBANK BNP Paribas Group вітають усі прояви бізнес-кмітливості та надають можливості для вільного спілкування представницям ділових кіл.  

«Здатність бути гнучкими, адаптуватися до сучасних реалій, стійкість та прагнення розвивати власну справу — важливі умови відновлення України як більш інноваційної та технологічної країни зі сталою економікою. Ми бачимо, як незламні та вільні українські бізнес-леді натхненно шукають можливості, тож як віддані партнери ми готові надати підтримку, яка допоможе їм розвивати та масштабувати бізнес. Нашою програмою «Women in business» ми заохочуємо людей з різноманітними знаннями створювати та розвивати бізнес, робимо свій позитивний внесок у відновлення та розвиток української економіки», — каже директорка з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська.