WoMo-знахідка: Дитячі книжки про емоції від #книголав

Історії про монстриків, які часом прокидаються в кожній дитині

Напевно всі батьки можуть пригадати моменти, коли їх веселі та радісні діти враз перетворювалися на маленьких монстриків. В кожній родині є свої секрети, що робити в таких ситуаціях. Саме ним і присвячена нова серія книжок-картинок від видавництва #книголав.

Одного дня дорогою із садочка додому малий Зак став бешкетником, який руйнує все навкруги. А маленька Тіллі, ледве поснідавши, відмовилася допомагати мамі та окупувала диван. Короткі історії про лінивого та голодного «монстриків» минулоріч вигадала австралійська письменниця Кейт Бакнелл. А намалювала ілюстрації художниця Джулія Сіл.

Що робити, коли дитина погано поводиться? Як пояснити малюку, чому емоції швидко змінюються, інколи не на краще? Ці книжки допоможуть розібратися в складнощах, які трапляються в кожній родині. Вони передусім створені, щоб дати малечі можливість подивитися на свою поведінку з іншого боку. А також дадуть батькам кілька вкрай корисних порад щодо того, як впоратися із вередливою малечею. «Веселі книжки акцентують увагу на емоціях дітлахів і дають привід запобігти їх перетворенню на маленького монстрика», ‒ кажуть у видавництві #книголав, яке цього літа переклало історії українською.

  • Ціна: 150 грн
  • Де придбати: yakaboo.ua
‒ Читайте також: Захоплива торба: 10 дитячих книжок для сімейної відпустки