WoMo потребує фінансової підтримки від читачів та партнерів

Редакція WoMo розраховує на вашу підтримку, аби ми змогли продовжити роботу

Кожного дня редакція жіночого видання WoMo публікувала тексти про жінок, які будують бізнес, головують величезними компаніями у якости СЕО, розбудовують підприємства та заводи, дбають про краще майбутнє своєї родини та своєї країни. З початком війни Росії проти України неймовірні українські жінки встали пліч опліч з чоловіками на всіх фронтах: військовому та інформаційному. Вони шукають і привозять гуманітарну допомогу, вивозять поранених, евакуюють, дбають та крок за кроком наближають нас до перемоги.

Разом з ними продовжуємо працювати на інформаційному просторі і ми, редакція WoMo, щоб розказати вам та всьому світу про їхні героїчні вчинки.

Крім цього ми шукаємо та публікуємо для вас дуже необхідну інформацію: як безпечно виїхати за кордон, вивезти дітей, тварин та літніх людей; як та де отримати гуманітарну допомогу; хто у світі підтримує Україну; як забезпечити безпеку собі та своїй родині у будь-яких обставинах.

Тому зараз, щоб продовжити працювати й надалі, просимо нас підтримати. Будемо вдячні за будь-який розмір допомоги! Вона наближає нас до перемоги!

Допомогти редакції можна перерахувавши будь-яку доступну вам сумму за реквізитами:

ТОВ «МЕДІАМАНІЯ»

Юр. адреса: 03022, м. Київ, вул. Кайсарова, 2
Поштова адреса: 03022, м. Київ, вул. Кайсарова, 2

Код ЄДРПОУ 39401302

IBAN UA093226690000026009300132070 в ТВБВ №10026/02 філії Головного управління по м. Києву та Київської області АТ «Ощадбанк», м. Київ

МФО 322669

Призначення: допомога, фінансова допомога, безповоротня фінансова допомога.

Теги: