WoMo-знахідка: Підгузки Pampers Premium Care

З особливим шаром для захисту шкіри

05.08.2019

Як мама хрещена, в оточенні якої є родини з малюками, я розумію, чому такий продукт, як підгузки, вимагає кращої якості. Ще більше у цьому я впевнилась, коли побувала у науково-дослідницькому центрі P&G у Франкфурті та на власні очі побачила, як розробляють та удосконалюють підгузки. Про усе, що я дізналась, можна почитати тут, а поки що я розповім вам про останній продукт, який вже доступний і на українському ринку — Pampers Premium Care.

Як це працює

М’які, як пух, дихаючі підгузки відмінно вбирають вологу та рідкі випорожнення. З цим погоджувались мами-блогерки, які поїхали з нами до відрядження. А щодо верхнього шару, то у центрі нам розповіли, що для українських батьків, згідно з опитуваннями, надваживлим є його властивості, — щоб дитина відчувала комфорт та м’якість, а її шкіра була захищеною від попрілості та подразнень.

Цей верхній шар називається Heart Quilts і не тільки швидко вбирає рідину, а й надійно утримує її всередині завдяки новітньому абсорбенту. У цьому я впевнилась після декількох експериментів, які нам були продемонстровані у лабораторії. Як би ми не намагались викрутити підгузок, ніякої речовини ми так і не змогли вичавити.

До того ж, у цих підгузках є спеціальний виріз для пупка, який запобігає його контакту з пупковою ранкою новонородженого малюка. Маленьке опитування серед батьків у центрі та знайомих, які тестували продукцію, підтвердили ті ж результати, що ми отримали під час експериментів у Німеччині. Більше того, я бачила, наскільки сухішою залишилась шікара малюка-учасника експерименту, порівняно із долонями журналістів та працівниці лабораторії.

Ще один цікавий момент — індикатор вологи підгузків Pampers Premium Care. Він розташований спереду на зовнішньому шарі підгузка і являє собою рН-смужку, яка змінює свій колір при контакті з сечею/ вологою, таким чином повідомляючи батьків, що настав час змінити підгузок. Впевнена, таку фішку особливо оцінять молоді батьки.

— Читайте також: Власний досвід: Грудне вигодовування з позиції топ-менеджера

Новини партнерів