WoMo-знахідка: Україномовний путівник менструацією @menstruationgram

Щоб тема не була табуйованою

@menstruationgram — це україномовний путівник менструацією, який без цензури пояснює, що відбувається в організмі дівчини кожен із днів менструації. Підписавшись на цей паблік, ви отримуватимете поради, як дбати про гігієну та настрій, почуватися активними та щасливими.

Що це?

«Сьогодні – перший день менструації. Хоча б у однієї з дівчат, які бачать цей пост. Може, у тебе. Сьогодні ти відкладаєш улюблені білі skinny, прихоплюєш прокладки і кажеш комусь: «Тільки не сьогодні, у мене критичны дні» — прості та веселі пости з’являються на @menstruationgram 5-6 разів на місяць — так само, як у середньому менструація в дівчини. Утім, далеко не завжди менструація йде за всіма канонами — і про це теж йдеться у пабліку.

Як це працює?

За опитуваннями U-Report, проекту ЮНІСЕФ, майже половина дівчат не знають, що можна чи не можна робити під час менструації. 91% дівчат і 74% хлопців вважають, що їм бракує інформацію на цю тему. Причина цього — табуйованість теми. Однак менструація — це природний процес та показник здоров’я, якого не треба соромитися. Саме із цією метою й було створено паблік.

@menstruationgram розповідає, як з максимальною користю для жіночого організму організувати справи, дозвілля, фізичні навантаження та харчування під час менструації і не боятися червоних цяток на одязі.

Проект став продовженням Youtube-каналу для підлітків, який розповідає про менструацію без цензури. До проекту приєдналися відомі молоді українці: співачка Мішель Андраде, актори серіалу «Школа» Аня Трінчер і Богдан Осадчук, а також блогерка Яна Горна.

  • Де знайти: instagram.com/menstruationgram/

— Читайте також: