«Скільки коштує видалити нирку?» — запитала Єлизавета оператора контакт-центру. 34-річна жінка з Миколаєва була налаштована на кардинальну операцію після того, як почула діагноз у місцевій лікарні. Там їй сказали, що через великий камінь нирка функціонує лише на 10%.
На цей час у DOC.UA вже працювала лікар-координатор, яка швидко зорієнтувалася в ситуації та запропонувала Єлизаветі проконсультуватися з хірургом-урологом однієї з приватних клінік Києва. Щоб жінка даремно не їхала до столиці, консультацію провели онлайн.
Врешті Єлизаветі зробили контактну лазерну літотрипсію — це щадний метод видалення каменів з нирок без розрізів. Нирка залишилася неушкодженою та за певний час відновила свою функцію.
Експертна допомога в організації хірургічного лікування
Єлизавета була однією з перших, хто скористався новою безоплатною послугою медичного сервісу DOC.UA «Організація хірургічного лікування». Особливість цієї послуги у тому, що користувача обслуговує не оператор контакт-центру, а лікар-координатор з багаторічним досвідом роботи в операційних. Вона розуміється на медичній термінології, знає методи хірургічного лікування та добре орієнтується на ринку хірургічних послуг.
Лікар-координатор надає вичерпну інформацію про клініки та записує на передопераційну консультацію. При потребі, вона залишається з клієнтом на зв’язку протягом усього процесу хірургічного лікування. Може записати на лабораторні аналізи та необхідні перед операцією обстеження.
Коли хірургічне лікування завершиться, ви зможете поділитися своїми враженнями, розповісти про самопочуття, поставити запитання, які турбують, а також попросити лікаря-координатора організувати вам реабілітаційні процедури й заняття з фахівцями. DOC.UA підтримуватиме вас інформаційно протягом 30 днів після операції.
Консультативна підтримка
Бувають випадки, коли до DOC.UA звертаються люди, які сумніваються у поставленому діагнозі та необхідності оперуватися. В такому випадку лікар-координатор рекомендує проконсультуватися з іншими лікарями. Цього не потрібно соромитися. Бажання дізнатися альтернативну думку — це нормально.
40-річна Анна з Житомира, якій лікар призначив видалення міоми матки, під час розмови з оператором була схвильована. Жінка не знала, чи їй справді потрібно робити операцію, сумнівалася у поставленому діагнозі. У неї було багато запитань, на які вона не могла самотужки знайти відповідей. Гугл не допомагав.
Лікар-координатор DOC.UA заспокоїла Анну, розповіла, що таке міома матки, якою вона буває та які існують методи її хірургічного видалення. Після цього записала жінку на консультацію до гінеколога, щоб той висловив свою думку щодо її стану здоров’я.
Цей крок допоміг Анні краще зрозуміти, що з нею відбувається. Врешті жінка успішно прооперувалася у свого лікаря. А DOC.UA підтримав у потрібну хвилину, надавши вичерпну інформацію.
Що потрібно зробити
Якщо вам призначили хірургічне лікування, а ви не знаєте, де його проводити, в якого лікаря та чи взагалі воно потрібне, звертайтеся в DOC.UA. Щоб отримати допомогу цього медичного сервісу, потрібно зробити два кроки:
- Залишити заявку на сайті.
- Відповісти на дзвінок лікаря-координатора.
Після уточнювального дзвінка ви отримаєте опис 2-3 перевірених клінік, в яких проводять потрібне вам хірургічне лікування. У ньому будуть вказані актуальні ціни та умови перебування в стаціонарі.
Коли ви визначитеся з клінікою та лікарем, DOC.UA запише до них на передопераційну консультацію. А після неї допоможе організувати додаткові обстеження, якщо такі будуть необхідні. Також лікар-координатор проконсультує, як правильно підготуватися до операції.
Уся комунікація відбувається зі збереженням конфіденційності та виключно за вашої згоди.
Як обираються клініки
Для хірургічного лікування DOC.UA рекомендує лише ті клініки, які пройшли його безпековий контроль. Кожна клініка заповнює чекліст, який склав медичний директор DOC.UA Артем Григор’ян — абдомінальний та онкохірург з 18-річною практикою.
Цей чекліст складається з 34 пунктів та, зокрема, перевіряє, чи є в клініці такі опції:
- резервні джерела електропостачання,
- відділення реанімації / інтенсивної терапії,
- централізоване постачання медичного кисню в операційних,
- системи виклику персоналу в палатах,
- системи централізованого моніторингу стану пацієнта,
- дефібрилятор, доступний на кожному поверсі,
- процедура екстреного повідомлення про критичні показники пацієнта,
- впроваджені стандарти інфекційної безпеки,
- методи стерилізації багаторазового інструменту, автоклавування, хімічна стерилізація,
- стаціонарне відділення,
- харчування пацієнтів.
Отже, клініки, які рекомендує DOC.UA, є безпечними для пацієнтів. Вони мають все необхідне на випадок, якщо «щось піде не так». А ще у них комфортно перебувати.
Очікуваний результат
Підсумуємо, що ви отримаєте в результаті звернення в DOC.UA:
- перелік перевірених клінік і лікарів, які спеціалізуються на потрібній вам операції;
- розрахунок вартості операції в різних клініках та порівняння умов;
- інформаційну підтримку лікаря-координатора;
- запис на передопераційні обстеження та на консультації до лікарів;
- допомогу в організації реабілітації, виклику медичної сестри на дім, замовлення медикаментів.
Усе це безоплатно. DOC.UA не виставляє жодних рахунків. Ви оплачуєте медичні послуги безпосередньо в клініках, які обираєте, за їхніми прайсами.
DOC.UA — експерт приватного медичного ринку України. До нього звертаються, коли шукають лікаря чи медичну процедуру. Він допомагає. Йому довіряють.
Світлана Рудєва