Yakaboo і DoLadu: Разом для відновлення ментального здоров’я захисників України

Національна книжкова платформа Yakaboo об’єднується з ГО DoLadu, щоб наповнювати бібліотеки для військових

25.05.2023

Спільно з ГО DoLadu, відомого своєю роботою в галузі психологічної реабілітації військових, компанія Yakaboo створює бібліотеки для поліпшення ментального стану військових під час їхнього лікування у шпиталях.

Оскільки читання є потужним інструментом для зцілення та відновлення, стимулює розвиток ментального здоров’я та позитивно впливає на емоційний стан, психологи DoLadu розробили спеціальну добірку книжок, які допомагають у реабілітації військових. Зі свого боку, компанія Yakaboo надала свою підтримку та передала необхідну літературу до центру DoLadu на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни.

«Хоча перед нами ще довгий шлях, кожен успішний крок на цій дорозі є результатом значної командної роботи. Нам необхідно продовжувати допомагати один одному в досягненні нашої спільної мети, і для нас є честю бути частиною такого важливого проєкту. Я переконаний, що книга може бути дієвим інструментом не тільки для відновлення ментального здоров’я, а й серйозним активом для саморозвитку. Читання може наближати нас до здійснення мрій, і кроки до їх реалізації стають більш осмисленими та фундаментальними» — зазначає співзасновник Yakaboo Юрій Кривошея.

Керівниця ГО DoLadu Христина Курганська додає: «Читання стимулює розумову діяльність людини, покращує пам’ять і підвищує творчий потенціал, що разом з кваліфікованою психологічною терапією сприяє відновленню та зміцненою ментального здоров’я людини. Дякуємо нашим партнерам Yakaboo за можливість об’єднати зусилля заради єдиної мети!»