Якість повітря у Києві нормалізувалася, але завтра можлива задимленість

Станом на 14:15 5 вересня якість повітря у Києві нормалізувалася. В усьому місті спостерігається низький рівень забрудненості.

Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Правий берег

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Турівська, 28 загальний індекс якості повітря* – 44 (низький рівень забрудненості).

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Щусєва, 20 загальний індекс якості повітря – 30 (низький рівень забрудненості).

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: просп. Правди, 64-Г загальний індекс якості повітря – 32 (низький рівень забрудненості).

Лівий берег

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Харківське шосе, 7/1 загальний індекс якості повітря – 48 (низький рівень забрудненості).

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Архітектора Вербицького, 26 загальний індекс якості повітря – 43 (низький рівень забрудненості).

У першій половині дня 5 вересня у столиці погіршилася якість повітря та спостерігалася задимленість через пожежі у Київській області. Варто зазначити, що 5-6 вересня прогнозують північно-західний напрямок вітру, тобто задимленість у Києві можлива і завтра.

У разі задимлення необхідно дотримуватись рекомендацій фахівців: тримати вікна зачиненими, особливо вночі та вранці, а також за можливості не перебувати на відкритому повітрі. За наявності слід увімкнути системи кондиціонування та очищення повітря. Окрім цього, радять пити багато води та робити вологе прибирання.

Якщо з’явилася задишка та кашель, необхідно звернутися до лікаря.