Єлизавета ІІ прийняла капелюх від українського дизайнера

26.08.2022

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ прийняла в дар капелюшок від українського дизайнера Руслана Багінського, який він створив на знак подяки за підтримку Британією України.

Про це дизайнер написав у Іnstagram.

«Її Величність королева Єлизавета ІІ погодилася прийняти фірмовий капелюшок із України», – йдеться у дописі.

24 серпня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова передала послу Великої Британії Мелінді Сіммонс капелюшок від дизайнера Руслана Багінського для королеви Єлизавети ІІ.

Джапарова зауважила, що завдяки рішучому опору українського народу російському агресору, сміливості та патріотизму Україна встановлює тренди в різних сферах на різних континентах, а інтерес до України посилив інтерес і до всього українського – історії, традицій, мови, культури.

Перша заступниця міністра також відзначила допомогу амбасадорів української фешн-дипломатії у відкритті дверей, в які інколи не так просто достукатися політикам.

«Серед них, звичайно, Руслан Багінський – всесвітньо відомий дизайнер головних уборів та аксесуарів, про капелюшок від якого мріють світові селебритіс. З нагоди Дня Незалежності та на знак глибокої вдячності за послідовну підтримку Великою Британією України у нашій боротьбі проти агресора Руслан створив унікальний вишуканий капелюшок для Її Величності королеви Великої Британії Єлизавети II, який нещодавно передали Мелінді Сіммонс. Пишаємося, що український капелюх від Багінського – тепер частина колекції головних уборів Її Величності», – додала дипломатка.

Руслан Багінський – український дизайнер головних уборів та аксесуарів, засновник бренду Ruslan Baginskiy.