Євробачення: Україна голосуватиме у другому півфіналі 11 травня

У Ліверпулі на жеребкуванні визначився порядок голосування фіналістів Євробачення — України та країн «Великої п’ятірки». Церемонія відбулася за участі школярів, серед яких щонайменше двоє були з України.

Розпочався розподіл з країни «Великої п’ятірки» — Німеччини, яка голосуватиме у першому півфіналі 9 травня. Разом із нею свої голоси віддаватимуть Франція та Італія.

Другою у черзі на жеребкування стала Україна, яка голосуватиме у другому півфіналі 11 травня. Разом із нею визначатимуться Іспанія та Велика Британія.

Також під час церемонії визначили, у яких півфіналах  представлятиме свої музичні номери 31 країна-учасниця. У півфіналі 9 травня зустрінуться 15 країн: Сербія, Латвія, Ірландія, Норвегія, Португалія, Хорватія, Мальта, Швеція, Молдова, Швейцарія, Ізраїль, Нідерланди, Фінляндія, Азербайджан, Чехія.

11 травня виступатимуть Вірменія, Кіпр, Румунія, Данія, Бельгія, Ісландія, Греція, Естонія,  Албанія, Австралія, Австрія, Литва, Сан-Марино, Словенія, Грузія, Польща.

Під час заходу Стефано Ло Руссо, мер Турину, який приймав торішній конкурс, передав офіційні ключі Євробачення міському очільнику Ліверпулю Джоанні Андерсон.

«Пишайтеся тим, що у вас відбувається, насолоджуйтеся кожною хвилиною перебування в цьому статусі, також насолоджуйтеся миром та підтримуйте Україну», — сказав він колезі.

Як повідомлялося, 67-й пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме британський Ліверпуль. Україну представлятиме гурт TVORCHI. Фінал конкурсу відбудеться 13 травня.