З «Екопарку» у Харкові вивезли двох левів, ягуара та пантеру

У харків їдуть транспорт і люди, які не бояться вивезти тварин з небезпечної зони

Екопарк почав вивозити великих хижаків. Попри обстріли вже евакуювали двох левів, ягуара та пантеру.

«Складна ситуація, що склалася і здавалася безнадійною, викликала неймовірний відгук в Україні та за її межами! Свою допомогу запропонувала велика кількість харків’ян, киян, одеситів, дніпрян, представників багатьох інших міст та країн — усіх просто неможливо перерахувати», — повідомив засновник екопарку Олександр Фельдман.

Вже їдуть транспорт і люди, які не бояться вивезти тварин з небезпечної зони, везуть необхідного розміру клітки.

«Звісно, все досі ще дуже складно, процес тільки набуває обертів. Нам все ще потрібна різна допомога: і фізична, і логістична, і фінансова, кормами для тварин і т. д. Але така широка підтримка дає надію, що ми зможемо врятувати максимально можливу кількість тварин»

Нагадаємо, сьогодні, 5 квитня власник «Екопарку» Олександр Фельдман заявив, що уХаркові внаслідок регулярного масованого обстрілу окупантів повністю зруйновано екопарк. Клітини та вольєри більше не придатні для утримання тварин. Великих хижаків можуть приспати.

За його словами, екопарк учора окупанти знову обстрілювали ракетами та авіацією. Зараз можна говорити, що екопарку більше немає.

«Зруйновано вольєри, зруйновано всю інфраструктуру, дивом залишилися живі тигри та леви. Дуже сильно постраждали їхні клітини, вони будь-якої миті можуть вийти на вулицю, у важкому стані споруду, де знаходяться ведмеді», — сказав Фельдман.

За його словами, рішення щодо хижаків буде ухвалено сьогодні. Наразі бригади фахівців розглядають можливість обладнати для них деяких тварин тимчасове житло у Чутовому Полтавської області. Можливо, пощастить врятувати маленьких ягуарів.

«Сьогодні приймається рішення, у нас часу до вечора, або всіх умертвити, приспати, або прийняти якийсь момент їхнього перевезення. Жодних шансів, ідей, щоб їх перенаправити, немає… Якщо буде знайдена якась ідея, можливо, когось, врятуємо, маленьких ягуарів, пантер. Але всіх дорослих тварин, швидше за все, буде знищено», — додав Фельдман.