За сексуальне насильство над 16-річною дівчиною ще двоє окупантів отримали підозри

Ще двом військовослужбовцям збройних сил росії, які знущалися з мирних мешканців під час окупації частини Чернігівської області, повідомили про підозри в порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора

За даними слідства, група військовослужбовців рф у березні 2022 року, коли перебувала в одному з населених пунктів Чернігівського району, жорстоко поводилися з цивільним населенням.

Підозрювані оселилися в будинку, де проживала сім’я — неповнолітня дівчина-підліток, її брат та бабуся. Командир підрозділу рф неодноразово намагався зґвалтувати 16-річну дівчину, застосовуючи до неї психологічне та фізичне насильство: бив по голові зброєю, душив, погрожував вбити її рідню та віддати потерпілу для зґвалтування іншим окупантам.

Окрім того, російські солдати неодноразово в морозну погоду утримували брата дівчини на подвір’ї будинку в кайданках та без верхнього одягу та завдавали тілесних ушкоджень.

Правоохоронці повідомили окупантам про підозру за ч. 1 ст. 438 КК України — порушення законів та звичаїв війни. Санкція цієї статті передбачає від 8 до 12 років за ґратами.