Під Ірпенем сім’я потрапила під обстріл: загинули дружина, діти та собака, чоловік не встиг повернутися додому

У селі Романівка сім'я потрапила під мінометний обстріл

11.03.2022

У селі Романівка під Ірпенем сім’я з двох дітей, чоловіка, дружини та собаки потрапили під мінометний обстріл. Вони тікали у безпечне місце. Унаслідок обстрілу загинули усі, окрім чоловіка.

Він написав про загибель своєї родини у Facebook.

Під мінометний обстріл російських військох сім’я Перебійніс потрапила під час евакуації з Романівки. Крім них там же загинув ще один чоловік, якого спочатку помилково вважали за члена їхньої сім’ї та батьком дітей.

18-річний Микита та 9-річна Аліса, а також 11-річний собака, померли на місці. Дружина Сергія – Тетяна Перебийніс, бухгалтерка компанії SE Ranking, померла у лікарні.

У своїй публікації Сергій Перебійніс пише, що їде прощатися зі своєю дружиною та дітьми та просить у них пробачення за те, що не зміг їх прикрити. Крім того, він написав, що сподівався, що виживе бодай хтось, але загинули всі.

Сергій також написав, що у моргах зараз буквально немає місць: вони переповнені загиблими в Ірпеня, Бучі та Гостомеля.

Тетяна та Сергій Перебійніс були переселенцями з Донецька. З гарячої точки у 2014 році вони залишили рідне місто та жили в Ірпені. За три дні до того, як загинули діти та дружина, Сергій написав, що навіть після переїзду з Донецька війна знову прийшла до їхнього дому.