Завдяки благодійній ініціативі українські захисниці можуть отримати безоплатну білизну

Благодійна організація Ukraine TrustСhain разом з американським брендом жіночого спортивного одягу SHEFIT, за допомогою логістичної компанії World of Connections, передали понад 25 тисяч одиниць спортивної білизни для захисниць до ГО “Землячки”, які займаються підтримкою жінок-військових, на суму понад 100 мільйонів гривень. Захисниці мають можливість отримати бра безплатно.

Ефективна робота та виконання завдань на фронті залежить, в тому числі від комфорту рухів. Особливо, враховуючи жіночу фізіологію. Спортивні бра відповідають фізичним потребам жінок, надійно та правильно фіксують груди, що допомагає зосередитись на роботі. Якість — також важлива складова, і саме спортивні топи створені для активних рухів тіла, відводячи зайву вологу.

«Зважаючи на нашу роботу з надання допомоги Україні протягом більше року, SHEFIT зв’язався з нами, щоб відправити в Україну десятки тисяч спортивних бра. Волонтерами Ukraine TrustСhain була обрана ГО «Землячки», як одна з найбільш відданих та досвідчених організацій з місією допомоги жінкам. Після зустрічі з Землячками в Києві ми побачили їхнє захоплення від цієї роботи та закриття потреб жінок, яких вони підтримують, і зрозуміли, що знайшли правильного партнера і будемо мати честь продовжувати наше партнерство з Землячками для допомоги хоробрим українським жінкам», — Даніїл Черкаський, засновник Ukraine TrustСhain.

«Ми вирішили передати ці спортивні бра жінкам в Україні, тому що одним із найважливіших, але часто забутих предметів жіночого одягу є бра. Жінки, які захищають свою країну у цій війні, мають відчувати підтримку та надійність. SHEFIT дає їм це та навіть більше! Життєво важливо, щоб ми могли підтримувати їх та дати їм цю впевненість. — Сара Марі, засновник і головний креативний директор SHEFIT.

Бра будуть відправлятися захисницям безплатно по запиту через інстаграм-сторінку ГО “Землячки”