Жінок, що продовжують підприємницьку діяльність попри війну, 12 липня відзначать у конкурсі «Створено жінками»

До фіналу вийшли 10 учасниць

Започаткована ще до повномасштабної війни премія для жінок-підприємиць «Створено жінками», продовжила свою роботу и у цьому році. Організатор премії Франко-українська торгово-промислова палата оголосили імена фіналісток, чиї локальні бізнеси продовжують працювати, сплачувати податки та створювати робочі місця у воєнний час

До фіналу вийшли 10 учасниць з проєктами музею у темряві, педіатричної клініки, рослинної косметики, багаторазових засобів жіночої гігієни, студії балету для дорослих, крафтової сироварні, шкіряних аксесуарів, школи французької мови, системи рекомендацій одягу та аксесуарів, дерев’яних пазлів.

Христина Закревська, одна з фіналісток, що живе в Карпатах та виготовляє крафтові сири каже, що на своєму прикладі хотіла показати, що жінка може продовжувати вести бізнес, бути корисною для суспільства, досягати успіху, навіть живучи у найвіддаленішому куточку нашої країни. Головне — бажання.

Головним призом мали стати 100 000 грн на розвиток бізнесу та ділова поїздка у Париж але, оскільки подорожі тепер ускладнені, призовий фонд переформатований.

«В цей складний період жінкам-підприємицям особливо важлива допомога, адже багато з них понесли додаткові витрати — хтось мав перевезти бізнес в інший регіон, чиєсь виробництво було знищено або залишилось на окупованих територіях. Крім того, це наш спосіб висловити підтримку і віру у перемогу українського народу», — каже директорка Франко-української торгово-промислової палати, членкиня журі Мод Жозеф.

12 липня стануть відомі імена 3 переможниць, а також однієї учасниці, яка отримає спеціальну відзнаку. 

Премія «Створено жінками» заснована 4 роки тому аби відзначити підприємиць, спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, надихнути не боятися розпочинати та продовжувати власну справу.