Журналістка The Insider Оксана Бауліна загинула під обстрілом у Києві

Журналістка The Insider Оксана Бауліна загинула під обстрілом у Києві під час виконання редакційного завдання. Вона знімала руйнування після обстрілу російськими військами Подільського району столиці та потрапила під новий ракетний обстріл.

Про це повідомляє видання.

Разом з журналісткою загинув ще один цивільний. Двоє людей, які супроводжували Бауліну, були поранені і госпіталізовані.

До приходу в The Insider Оксана працювала у «Фонді боротьби з корупцією». Після внесення організації до екстремістського списку вона змушена була виїхати з Росії. Як кореспондента Оксана поїхала в Україну, де встигла зробити кілька репортажів зі Львова та Києва.

«The Insider висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Оксани. Ми продовжимо висвітлювати війну в Україні, у тому числі й такі військові злочини Росії, як невиборчі обстріли житлових районів, де гинуть мирні жителі та журналісти», — йдеться у повідомленні.

Раніше унаслідок обстрілів у селі Горенка на Київщині загинули оператор телеканалу Fox News П’єр Закревскі та українська журналістка Олександра Кувшинова.