Журналістське розсідування вийшло друком: «Вона розповіла. Викриття сексуального насильства і становлення руху #MeToo»

Як жінки світу перестали мовчати

Як постав потужний рух проти сексуального насильства #MeToo, з чого все почалося? Сміливе й безпрецедентне розслідування, проведене двома журналістками, Джоді Кантор і Меґан Туей виявилося тим каталізатором, який сколихнув вже давно переповнену чашу терпіння жінок не тільки Америки, а й всього світу.

Про книжку

Протягом трьох років журнаістки збирали розповіді й свідчення жінок про сексуальні злочини, скоєні відомим голлівудським продюсером Гарві Вайнштайном, про жорстоке ставлення президента Доналда Трампа до жінок і про публічне обвинувачення судді Верховного суду США Бретта Кавано в сексуальному насильстві. Кожна історія в книзі підкріплена стенограмами розмов, листами й іншими оригінальними документами. Журналістки отримали за це розслідування Пулітцерівську премію у категорії «Служіння суспільству».

Про авторок

Джоді Кантор – журналістка з 20-річним стажем. Пише для The New York Times, де розпочинала з посади редакторки рубрики «Мистецтво і дозвілля». У 2007 році вона почала писати про родину Обами, вивчала їхню біографію та принципи життя, слідкувала за їхньою діяльністю, згодом написала книжку The Obamas. A true story. Писала статті про Хіларі Клінтон та багатьох інших відомих політиків.

 

Меґан Туей – журналістка-розслідувачка в The New York Times. Писала також для Reuters, Тhe Chicago Tribune, Тhe Milwaukee Journal Sentinel. У фокусі її розслідувань складні соціальні проблеми: вона писала про лікарів, які після обвинувачень у сексуальних домаганнях продовжували практику, викрила поліцейських, які ховали заяви про зґвалтування, викрила «чорний» ринок усиновлення. Її матеріали використовувались у кримінальних справах і призвели до впровадження нових законів, спрямованих на захист незахищених людей та дітей

 

Ціна книги: 240 грн.

Де придбати: yakaboo.ua