«Зимова Країна» на ВДНГ: крижані скульптури, казкові ельфи та величезна ковзанка:

Святкові локації працюватимуть з 9 грудня по 17 березня

20.11.2023

З 9 грудня на ВДНГ стартує «Зимова Країна», яка вже дев’ятий рік поспіль дарує святковий настрій киянам і гостям столиці. Цього разу захід проходить під гаслом «Поділись світлом», що натякає не лише на можливість подолання темряви при ймовірних блекаутах, взаємодопомогу, але й моральну підтримку  оскільки в зараз дуже важливо підтримувати одне одного. Головна мета «Зимової Країни» – стати місцем, де можна знайти світло у всіх сенсах цього слова.

Генеральний директор НК «Експоцентр України» Євген Мушкін поділився:

«Минулий важкий сезон підкреслив важливість нашої роботи. Навіть при воєнних подіях і вимкнених світлах люди щодня приходили до «Зимової Країни», щоб отримати частинку світла, якої так не вистачає в ці темні часи. Тож ми готуємося знову вітати гостей, розширюючи улюблені локації, особливо дитячі, і забезпечуючи автономне живлення на випадок відключень.»

Цьогорічні нововведення

  • Унікальна імерсивна виставку-казку «Снігова королева» у великому білому шатрі на центральній площі, де об’єднуються крижана експозиція та аудіовистава. Також пропонується відвідати «Illuminarium. Магія світла» біля Оранжереї, яке складається з яскравих ілюмінованих інсталяцій, та насолодитися концертною програмою у Universum Hall у павільйоні №6.

  • На центральній площі розташовані святкові локації, такі як ковзанка площею 2500 кв. м, різдвяний ярмарок, святкова ялинка, венеціанська карусель і колесо огляду, а також фуд-корт з різноманітними стравами. Також доступні ресторани, серед яких Coffee Lover, HayLoft 2.0, «Білий налив», БПШ, DOT 2, Biologist, піцерія-бар «Бабак», KVITKOVA.Оранжерея, KITCHEN&GARDEN. А північний експрес пропонує екскурсійні подорожі.
  • У період з 27 грудня по 7 січня можна відвідати Фольклорно-етнографічну виставу, розташовану біля ялинки, яка представляє традиції Різдва, Маланки й Водохрещі в різних регіонах України.

  • Повертається «Різдвяна Фабрика Мрій» до павільйону №2, де ельфи виготовляють чарівні ялинкові кульки. У павільйоні №1 представлена «Диносвіт» з аніматронними моделями динозаврів.
  • Санта разом з ельфами чекатиме на діток та їхніх батьків у павільйоні №9 на святковому шоу.
  • «Мавка Шоу» також пропонує світ казки на окремих локаціях, таких як Оранжерея, Музей науки, тропічна ферма «Планета метеликів», SkyPark і Animal Park.

Новини партнерів