«Зірки згорають, а ми будемо жити вічно»: картину з підписом «Пташки» виставили на аукціон

20.02.2023

Картину, на якій зображена «Пташка» Катерина Поліщук, продадуть на благодійному онлайн-аукціоні. Усі виручені кошти підуть на допомогу родинам полеглих і полонених оборонців Маріуполя.

Про це повідомила Асоціація родин захисників «Азовсталі» у Facebook.

«Оголошуємо благодійний онлайн-аукціон з артлотом: картиною з автографом «Пташки» з «Азовсталі». Усі кошти з аукціону Фонд скерує на потреби родинами полеглих та полонених загиблих оборонців Маріуполя: оплату дороговартісного лікування, оренду житла родинам-переселенцям та іншу нагальну допомогу», – йдеться у публікації.

Також відомо, що аукціон стартує 23 лютого о 12:45 через систему «Prozorro.Продажі». На ньому продаватимуть картину з підписом української парамедикині, захисниці «Азовсталі» Катерини Поліщук, яка більше відома як «Пташка».

«Зірки згорають, а ми будемо жити вічно. Маріуполь. Україна. Азовсталь. З вогню і сталі з любов’ю Пташка. 2022», – підписала свій портрет Катерина.

Відомо, що картину «Вільні» написала українська художниця Олена Папка у період, коли почався перший обмін оборонців «Азовсталі». Вона вже встигла продати свої картини «Відвага» та «Підтримка» за майже $100 тис, щоб допомогти українській армії.