Змінити офіс на роботу в полі чи у станка готові 35% українських спеціалістів

Більшість українських спеціалістів, не знаходячи роботу у своїй професії, або вже здобувають нову професію, або планують це зробити найближчим часом.

Про це говорить дослідження кадрового порталу grc.ua.

Третина опитаних готова перейти у робітничу професію, аби мати роботу й отримувати зарплату. Ще чверть спеціалістів готова працювати «руками» в якості підробітку.

Тенденція постійного навчання та перенавчання є актуальною для сучасного ринку праці. Фахівцям, аби бути затребуваними та конкурентоздатними, потрібно на постійній основі оволодівати новими навичками та знаннями. Під час кризи на ринку праці про здобуття нової професії задумується, зазвичай, більша кількість працівників. Останнє дослідження показало, що сьогодні готові перепрофілюватися більше половини (51%) українських спеціалістів для того, аби мати роботу та отримувати зарплату. Вже здобувають нову професію 9,4% опитаних. Кожен десятий має намір здобути ту професію, про яку давно мріяв, але продовжував працювати за іншим профілем заради зарплати. Менше третини опитаних (29%) не планує перекваліфікацію найближчим часом. 

Від початку війни більше 40% українців втратило роботу або через припинення діяльності їх компанії, або через переїзд, або через скорочення їх посад. Ще 22,5% працюють, але отримують неповну заробітну плату. Отже питання пошуку роботи для переважної більшості працівників стоїть доволі гостро.

 

Теги: