Звільни свій потенціал: модель успіху для підприємиць від Mary Kay

20.11.2023

19 листопада — Міжнародний День жіночого підприємництва. Зроби цей день своїм професійним святом разом з Mary Kay! 

Стереотип про бізнес, як суто чоловічу справу, побудовану на холодному розрахунку, спростовується рік за роком. Водночас роль якостей, які звикли вважати жіночими, досі недооцінена. Однак спосіб мислити й діяти як жінка може бути не завадою успіху, а перевагою, можливістю для процвітання. Уже 60 років цю перевагу використовують підприємиці, що співпрацюють із косметичним брендом Mary Kay.   

ЕМОЦІЇ – ЕНЕРГІЯ БІЗНЕСУ 

Обожнюєш, коли тобою цікавляться, хвалять, підбадьорюють та підтримують? Вмієш дарувати приємні емоції оточуючим? Зроби це головним драйвером для розвитку власної справи. Саме це роблять Консультантки з краси Mary Kay, що дає їм змогу будувати теплі стосунки з клієнтками, створювати й надихати свої бізнес-команди.  

Відчувши впевненість від перших вдалих кроків, жінки діють ще ефективніше у прагненні реалізувати себе. Визнання від компанії, подорожі світом тощо, дозволяють відчути себе справжньою королевою та підживлюють бажання зростати далі. Кожна виграє від зв’язку зі спільнотою жінок, які обрали свій шлях та йдуть ним. 

СІМ’Я І ЧАС НА СЕБЕ – ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ 

Поширений стереотип – бізнес забиратиме увесь час і не залишить часу для близьких та захоплень. Ще 60 років тому його спростувала засновниця бренду Mary Kay. Успішна бізнес-вумен, керівниця великої компанії, Мері Кей Еш мала чіткі пріоритети в житті, яких дотримувалася завжди: спершу – віра, далі – сім’я, а потім – кар’єра. Адже знала, що саме в спілкуванні з рідними, саморозвитку й хобі ми черпаємо енергію для звершень.  

Тож і бізнес із Mary Kay продумано таким чином, щоб його зручно було поєднувати з навчанням, офісною роботою, доглядом за дітьми або зробити основною справою й досягти ще більших висот. Відтак, кожна підприємиця на свій розсуд обирає, як спланувати свій день. Родина та захоплення є частиною цього розкладу, водночас можливості доходу обмежені лише готовністю інвестувати в них свої зусилля. 

ІНТУЇЦІЯ – БЕЗПОМИЛЬНА РАДНИЦЯ   

Іноді жінки ігнорують це відчуття, більше довіряючи логіці, і через це обділяють себе. Інтуїцію можливо лише відчути, але якщо дослухатися до неї, успіх буде цілком осяжним.  

Завдяки Mary Kay у світі точно знають, що жінки – природжені продавці. Адже повіривши у продукцію, яка дарує красу, жінки пропонують її із задоволенням. Впевненість підприємиць у засобах Mary Kay базується на тисячах щорічних досліджень, які підтверджують іноваційність та відповідність продукції Бренду найвищим сучасним стандартам якості й безпечності.  

ЕМПАТІЯ – ОСНОВА ДЛЯ ВПЕВНЕНОСТІ 

Емпатію часом плутають із надмірною м’якістю, навіть невпевненістю в собі. Насправді ж саме емпатія допомагає передати вогник завзятості жінкам, допомогти їм розкритися, відчути свою силу. Перевага цієї якості в умінні почути жінку, зрозуміти її потреби, знайти як її надихнути та створити шанси для зростання. Консультантки з краси Mary Kay дарують це відчуття одна одній та отримуються його від компанії. 

Приєднавшись до спільноти Mary Kay, кожна жінка користується можливостями навчання й наставництва. Із такими інструментами для підтримки на кожному з етапів, вже незабаром навіть найменш впевнені в собі новачки почуваються справжніми зірками. 

ЖІНОЧНІСТЬ – ВІДПОВІДАЛЬНА СПРАВА  

Обмежувати свою жіночність – те ж саме, що й ігнорувати корисні підказки інтуїції. Привабливість допомагає справити приємне враження на людей, налагодити емоційний контакт. Красу дарує не лише сама продукція, а й упевненість та натхнення від улюбленої справи. 

Водночас бути жінкою означає не лише привабливість, а й соціальну відповідальність та підтримку жінок, що її потребують. Бренд Mary Kay допомагає жінкам, які стикнулися з раком грудей або домашнім насиллям. В Україні діє всесвітня ініціатива «Рожевий змінює життя». Щороку пропонується яскравий продукт, частина з продажу якого йде на реабілітацію жінок, що лікуються від раку грудей. Завдяки цій програмі реабілітацію пройшли більше 1 600 українок! Тож бізнес з Mary Kay – це не лише власний успіх, а й справа з місією, що дозволяє примножувати добро у світі. 

ТВІЙ ПОТЕНЦІАЛ – НАША МІСІЯ 

Створюючи компанію для жінок, Мері Кей Еш мріяла, аби кожна змогла звільнити свій потенціал. Прагненням засновниці Mary Kay було збагачувати життя жінок та їхніх сімей у всьому світі. «Такого шансу на початку 60-х просто не існувало. Я не могла повірити в те, що в корпорації, керованій чоловіками, жіночий мозок оцінювався нижче, і всім серцем хотіла змінити цю ситуацію». 

Відтоді у всіх охочих скористатися цим шансом є необмежені можливості для зростання та створення бізнесу по-жіночому. 

 

Новини партнерів