1,8 мільйона гривень на допомогу тваринам: результати акції “Лапка турботи”

Мережа зоомаркетів MasterZoo та UAnimals за підтримки Visa оголосили результати благодійного проєкту “Лапка турботи”. Акція тривала з 21 лютого по 21 квітня, за які спільними зусиллями було зібрано 1 830 560 гривень для тваринок, що потребують опіки.

Згідно з дослідженням ініціативи Save Pets of Ukraine, внаслідок повномасштабного вторгнення кількість тварин в притулках та на утриманні зооволонтерів стрімко зросла — від 20 до 100%. Як наслідок – зросли їхні потреби, особливо у кормах, ветеринарній підтримці та ліках.

Щоб допомогти тваринам, мережа магазинів MasterZoo (входить до складу Suziria Group) та UAnimals за підтримки Visa провели другу хвилю благодійного проєкту “Лапка турботи”, закликаючи всіх українців долучитися до ініціативи. Кожен охочий міг зробити свій внесок, придбавши благодійну наліпку “Лапка турботи” в мережі зоомаркетів або інтернет-магазині за 10 грн. Зі свого боку, MasterZoo подвоювала кожну благодійну покупку.

Всього за два місяці акції було продано понад 57 000 наліпок, причому найбільша одноразова покупка в інтернет-магазині склала 250 лапок, а в зоомаркеті — 90 лапок.

“Українці — неймовірні! Дякуємо всім, хто приєднався до проєкту. Завдяки величезній підтримці наших клієнтів, за другу хвилю проєкту “Лапка турботи” ми зібрали втричі більше коштів для підтримки чотирилапих, які цього так потребують. Ми раді бачили, що ініціатива розвивається і продовжуватимемо робити все можливе, аби якомога більше песиків і котиків стали щасливішими”, зазначає Денис Рогачев, директор напряму e-commerce всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo.

При оплаті благодійної наліпки «Лапка турботи» карткою Visa сума благодійного внеску додатково подвоювалась. Таким чином, замість 10 грн на благодійність надходили 40 грн.

“Соціальна відповідальність – невід‘ємна частина діяльності Visa глобально.
Ми вдячні партнерам за ініціативу допомоги тваринам. Завдяки їй ми також причетні до добрих справ небайдужих українців, які, в свою чергу, попри складне економічне становище продовжують піклуватись про навколишній світ і демонструвати приклад усьому світу”,
коментує  Visa.

Усі зібрані кошти перераховані до фонду UAnimals, який надалі закуповуватиме ветеринарні препарати, а також оплачуватиме лікування, стерилізацію та вакцинацію тварин, постраждалих від війни.

 «За час повномасштабного вторгнення ми в UAnimals бачили неймовірну кількість болю і страждань тварин. Без перебільшення сотні тисяч тварин в Україні потребують допомоги і лікування. Тому ми шукаємо найпотужніші способи для системної і масштабної допомоги. В цьому сенсі «Лапка турботи» — це неймовірний внесок у допомогу постраждалим тваринам. Ми вдячні кожній людині, яка купила лапку, а також партнерам MasterZoo та Visa, завдяки яким це все стало можливим», — каже керівниця відділу партнерств та фандрейзингу UAnimals Валентина Тарковська.