Good job: 10 мультиків для дітей про роботу та кар’єру

Анімація, яка пояснить малечі, що ви робите на роботі

Чи часто ваші діти запитують вас, чим ви займаєтеся на роботі, навіщо взагалі на неї ходите, що таке кар’єра, відпустка, зарплатня, безробіття, техніка безпеки на робочому місці, співбесіда? Якщо ваша відповідь «так», тоді пропонуємо показати малечі наступні мультфільми у якості ілюстрації до ваших пояснень. Також діти зможуть дізнатися про професії майбутнього та про те, як бути успішним.

Find Your Dream Job

На YouTube-каналі CareerBuilder є розділ під назвою Find Your Dream Job. Там розміщено декілька короткометражок, які допоможуть пояснити дитині, із якими страхами стикаються дорослі на своєму кар’єрному шляху та яким чином їх долають. Такі мультфільми навчать дітей не боятися брати на себе відповідальність, бути ініціативними та сміливими.

Get a job

Національна рада кіно Канади замовила аніматорам мультик, який присвячено темі безробіття. Подивившись його, діти зрозуміють, що якою б важкою не була робота, все одно дорослі її люблять із різних причин і не хочуть втрачати.

Work

На все свій час — ось про це йдеться в мультику. Працювати добре, але треба вміти відпочивати. Головний герой розуміє це лише тоді, коли його, як-то кажуть, завалили роботою.

Funny Safety at work animation

Дотримуватися техніки безпеки на підприємствах дуже важливо. Подивіться короткометражну анімацію, де пояснено якими можуть бути наслідки, якщо знехтувати її правилами.

Routine

Трохи сумна, трохи філософська короткометражна анімована стрічка про рутину, яка є присутньою у будь-якій роботі. Мультик навчить не миритися із нею, бо інакше вона зможе вас поглинути.

The Employment

Як це бути зайнятим на роботі? Хто від кого залежить? Хто кому підпорядковується? Ця стрічка дуже іронічно відповідає на ці три питання.

The Job Interview

У цьому мультику аніматори висміяли таке явище, як конкуренція за вакансію. А ще короткометражка продемонструє, що не треба недооцінювати людей із інвалідністю — вони так само, як і нормотипічні люди, мають право на ту чи іншу посаду. Щодо сюжету, то тут конфлікт призвів до дружби.

7 Stages of Career Change Animated Short Film

Анімаційний короткометражний фільм ілюструє сім загальних етапів, які проходять люди при спробі відновити свою кар’єру. Ви дізнаєтеся, що потрібно зробити для того, щоб створити позитивні зміни у кар’єрі та житті.

The last job on Earth

За даними вчених, протягом найближчих 30 років 50% робочих місць у всьому світі буде автоматизовано. Чим тоді будуть займатися дорослі? Які професії залишаться? Прослідкуйте за головною героїнею на ім’я Аліса, яка є ледь не єдиною людиною на Землі, яка має професію. Мультик створено за сприяння видання The Guardian.

Technology is replacing jobs. Are you ready?

Організація Working Nation (США), що займається висвітленням таких проблем, як глобалізація, надшвидкий розвиток технологій, безробіття, створила пізнавальний мультфільм про наслідки автоматизації праці. Може, все й не буде у темних тонах, як зображено тут, але знати про тенденції майбутнього щодо світового ринку праці, необхідно.

Фото: кадр із мультфільму The last job on Earth

— Читайте також: Что вы там курите: Как говорить с детьми об электронных сигаретах

Новини партнерів