10 причин почати вивчати англійську з раннього дитинства

Переконливі аргументи

28.08.2019

Англійська мова — є важливим інструментом досягнення успіху у сучасному світі. Згідно досліджень, діти засвоюють нові мови значно легше і швидше, ніж дорослі. Тому чим раніше ваша дитина почне вивчати англійську, тим кращим та більш вагомим буде результат навчання. Англійська Хелен Дорон розробила методику навчання для дітей віком від 3 місяців, коли малюки сприймають і вивчають мову, як рідну, при цьому отримуючи не лише знання з англійської, а і розвиваючи дрібну моторику, когнітивні та інші необхідні навички.

На перший погляд, це може здаватися неймовірним — вивчати англійську у 3 місяці, але батьки, що спробували навчання за методикою Хелен Дорон, переконалися на власному досвіді, що вона працює! Якщо ви все ще маєте сумніви, ми наведемо вам 10 переваг, які отримують Ваші діти, вивчаючи англійську з самого дитинства:

1. Активний розвиток мозку та інтелекту дитини

Існує безліч досліджень впливу білінгвізму на розвиток дитини, і більшість з них доводить, що володіння двома та більше мовами не лише сприяє розвитку мозкових м’язів, але і допомагає будувати нові. У білінгвів об’єм сірої речовини більше. Це впливає на процеси навчання та обробки інформації, контроль рухів і орієнтування у просторі.

2. Раціональне мислення

Двомовні діти не лише дуже уважні, а і спостережливі. Вони кращі, за монолінгвів у плануванні справ, вирішенні буденних проблем, аналізі складних ситуацій. Спосіб мислення дитини, що володіє двома мовами значно більш впорядкований, тому вона краще ставить перед собою цілі та досягає їх.

3. Краща успішніх з інших шкільних дисциплін

Як показують дослідження, діти-білінгви показують кращу успішність у школі та отримують більш якісну освіту, так як підготовка до засвоєння нових знань у них продуктивніша, ніж у монолінгвів.

4. Білінгви спритніші та розумніші

Особливо відчувається різниця у сприйнятті та засвоєнні інформації при вивченні мов, як рідної так і іноземних. Дитина значно швидше засвоює інформацію, розуміє граматичні теми та запам’ятовує нові слова.

5. Навички читання

Спеціалісти з Йоркського університету (Канада) провели дослідження і прийшли до висновку, що двомовні діти читають швидше і рівень розуміння текстів також значно кращий. Це досягається шляхом оволодіння навичками читання іноземною мовою і допомагає у подальшому шкільному навчанні.

6. Розуміння мови на слух

Вже  у ранньому дитинстві, малюк краще сприймає звуки, тони та інтонації під час спілкування, якщо до цього він почав вивчати іноземну мову. Це допомагає і у опануванні рідної мови, як у вимові так і у біглості під час спілкування. Такі навички допомагають розвивати акторські таланти та ораторські здібності.

7. Швидка адаптація та впевненість у собі

Англійська мова — це можливість спілкуватись з усім світом. Опановуючи нову для себе мову та досягаючи успіхів у навчанні, дитина не лише соціалізується швидше та втрачає мовний бар’єр, але і відчуває впевненість, задоволення та інтерес до навчання.

8. Краща конкурентоспроможність

Знання англійської мови  у сучасному світі стає значною перевагою у багатьох сферах: починаючи від вступу до першого класу і закінчуючи відбором до найпрестижніших вишів, а в подальшому житті і при прийомі на роботу.

9. Відкривайте світ з англійською

Як відомо, англійська — мова міжнародного спілкування, тож подорожуючи до будь-якої країни світу, відвідуючи екскурсії закордоном чи просто під час спілкування з іноземцями Ваша дитина буде відчувати себе значно впевненіше. Це допоможе швидко адаптуватися до іншомовного середовища, знайти нових друзів та підтримувати з ними подальші контакти.

10. Час з родиною

Заняття для наймолодших студентів Хелен Дорон проходять разом з мамою чи татом. Це значно посилює зв’язок дитини з батьками на ранніх етапах розвитку. Крім цього, у майбутньому дитина завжди може вивчати англійську разом з родиною, виконувати цікаві активності та грати у англомовні ігри разом з батьками у вільний час. Таке навчання — веселе і захоплююче!

Тож, поспішіть! Починайте вивчати мову з раннього дитинства і ви будете вражені результатами, які ваша дитина покаже вже у перші місяці навчання.

— Читайте також: EQ: 7 кроків до правильного сприйняття емоцій дитиною 

Новини партнерів