17 найкращих цитат Вупі Ґолдберг

Сьогодні акторці виповнюється 68 років

13.11.2023

Вупі одна з небагатьох професійних акторок, хто має всі чотири головні мистецькі премії США: «Тоні», «Еммі», «Греммі» та «Оскар». Вона виграла премію «Еммі» (Emmy) за ведення ток-шоу «The View», «Ґреммі» (Grammy) за звукову версію своєї комедійної програми і «Оскар» (Oscar) за роль у фільмі «Привид» (Ghost) в 1991 році. Справжнє ім’я актриси — Карен Елейн Джонсон, а  історія з ім’ям дуже пікантна і з’явилися як наслідок фізіологічної особливості голосно пускати гази. 

Вупі Ґолдберг завжди була активною у справах соціальної справедливості та громадянських прав. Вона підтримує різні гуманітарні ініціативи, включаючи боротьбу зі СНІДом та раком молочної залози.

Роль Долорес Кларк у фільмі «Дій, сестро» виявилася однією з найвизначніших у кар’єрі акторки. Ця комедія стала культовою, а Вупі Ґолдберг отримала величезну популярність. Голдберг також є популярною авторкою книг для дітей та дорослих. Вона написала кілька книг, включаючи «Книга для дівчаток» (Book for Girls) та «Книга для хлопчиків» (Book for Boys).

 1. Не давайте іншим визначати, хто ви є. Ви самі визначаєте себе
 2. Ви повинні вірити у себе. Ви є найкращим другом для себе.
 3. Любов — це дивовижна річ. Ви маєте допомогти їй, але не дозволяйте почуттю вас убивати.
 4. Кожна дитина повинна почути, що вона унікальна, важлива та красива.
 5. Щастя — це можливість робити те, що ви любите, і любити те, що ви робите.
 6. Ви не повинні погоджуватися з тим, що вам не подобається. Ви завжди можете щось змінити.
 7. Нормально — це не більше, ніж цикл прання в пральній машині.
 8. Ви повинні робити те, що робить вас щасливими, а не те що інші вважають правильним.»
 9. Життя — це подорож, і ми повинні насолоджуватися кожним моментом.
 10. Я — американська мрія. Я є втіленням того, про що, власне, йдеться в Американській мрії. Вона говорить, що ти можеш приїхати звідки завгодно і стати в цій країні ким завгодно. Це саме те, що я зробила.
 11. Ми народжуємося вже успішними. Це тільки інші вказують на наші невдачі, і те, що вони приписують нам як невдачу.
 12. Найбільше мені не подобається ця ідея, що якщо ти чорношкірий в Америці, то тебе треба називати афроамериканцем. Послухайте, я побував в Африці, і у мене є новина для всіх: я не також не є африканкою.
 13. Я використовував свою уяву, щоб зробити траву такого кольору, якого хотіла б саме я.
 14. Чи потрібно вміти прощати? Якщо людина робить щось неправильно, її мало не лінчують. Але чому ми всіх стрижемо під одну гребінку? Чому нам приємніше топити людину, яка оступилася, ніж рятувати її?
 15. Мене ніхто не підбадьорював. Я впоралася сама. Я була тупою і сором’язливою дитиною. Я була останньою з тих, хто може претендувати на успіх в акторстві. Але я завжди відчувала: якщо я продовжуватиму, щось обов’язково станеться.
 16. Чомусь у всіх митців є проблеми із самооцінкою.
 17. Я не вірю, що є якийсь хороший або поганий кар’єрний рух. Я вірю, що є тільки те, що робить мене щасливою.