30% міленіалів почуваються самотніми

Нові дані дослідження порталу YouGov

08.08.2019

Портал YouGov провів опитування серед американців і з’ясував, що 30% міленіалів стикаються з самотністю. Дослідження проводилося онлайн з 3 по 5 липня 2019 року, в ньому взяли участь 1 254 людини старші 18-ти років.

Ресурс дійшов висновку, що міленіали почуваються більш самотніми в порівнянні із бебі-бумерами (людьми, які народилися після Другої світової війни) і поколінням X (людьми, які народилися в 1965 році і пізніше). Так, самотніми себе почувають 20% людей покоління X і 15% бебі-бумерів.

Крім того, міленіали частіше за інших говорять, що у немає знайомих (25%), друзів (22%), а також близьких (27%) або найкращих друзів (30%). Незважаючи на такі показники, все ж більшість дорослих старших 18-ти років (70%) мають хоча б одного друга, і майже у половини (49%) є від одного до чотирьох близьких друзів.

Редакція YouGov безпосередньо не вивчала, чому стільки міленіалів відчувають себе самотніми. Але інші дослідження, на які вона посилається, показують, що значний вплив на це мають соцмережі та інтернет в цілому. Так, психолог Меліса Хант, чиї слова наводить ресурс, заявляє, що, якщо скоротити використання соціальних мереж, це може привести до «значного» зниження депресії та самотності.

Однак з опитування YouGov випливає, що інтернет може бути не єдиною причиною. Так, 31% американців кажуть, що їм складно заводити друзів — 53% з них називають таку причину, як сором’язливість, а 27% взагалі не думають, що їм потрібні друзі.

Джерела: today.yougov.com, wonderzine.com

— Читайте також: Емма Уотсон створила службу безкоштовних юридичних консультацій для жертв харасменту на роботі