300 тисяч грн для UAnimals: Дантес та Кацуріна у незвичний спосіб привернули увагу до постраждалих тварин

Усі кошти будуть направлені на потреби тварин, які страждають через війну

Відеозвернення співака та ведучого Володимира Дантеса та засновниці бренда Katsurina й рестораторки Даші Кацуріної допомогло зібрати більше як 300 000 гривень для зоозахисної організації UAnimals.

Про це пише Ain.ua.

Дантес і Кацуріна записали відеозвернення, яке анонсували як «важливу заяву». Команда Dantes очікувала, що відео з такою назвою стане віральним з огляду на те, що останнім часом у мережі ширилися чутки про роман співака із Дашою Кацуріною, відзначає видання.

Колаборацію для соціальної реклами запропонував засновник UAnimals Олександр Тодорчук. Відео розмістили також у соцмережах UAnimals: Instagram, Facebook та на YouTube, де воно охопило близько 1,7 мільйона унікальних користувачів.

У відео Дантес і Кацуріна закликали рятувати тварин від війни: «не проходити повз», годувати, поїти безпритульних, брати тварин із притулків, а також підтримати UAnimals. 

«Тварини страждають від війни, і команда UAnimals займається тим, що забезпечує їх кормами, евакуює з небезпечних зон, лікує. Для нас важливо тримати цю тему в фокусі людей, і в плані донетів, і в плані волонтерства, і в цілому актуалізувати тему підтримки для тварин»,  розповів засновник UAnimals Олександр Тодорчук у коментарі Ain.ua.